Олексій Вадатурський закликає українців проявити соціальну відповідальність та звернути увагу на проблеми дитячої медицини!

14 лютого під егідою миколаївського міського голови Володимира Чайки відбулась презентація відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні №2, що на кошти компанії «НІБУЛОН» було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою.

14 лютого під егідою Миколаївського міського голови Володимира Дмитровича Чайки відбулась презентація відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні №2, що на кошти компанії «НІБУЛОН» було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою на загальну суму 445 тис. грн.

Володимир Дмитрович Чайка подякував генеральному директору компанії «НІБУЛОН», Герою України Олексію Опанасовичу Вадатурському за його небайдуже ставлення і готовність відгукнутись на ініціативу міської влади щодо допомоги навчальним закладам, медицині тощо. Міський голова запевнив, що у свою чергу він завжди підтримує колектив компанії «НІБУЛОН» за чесність і професійний підхід до всього, включаючи благодійну допомогу:

«Там, де працює «НІБУЛОН», ніхто не залишається без соціальної програми і допомоги освіті, культурі, охороні здоров’я. Той крок, що зробив колектив разом з генеральним директором компанії сьогодні – це приклад для наслідування. Я дуже вдячний Олексію Опанасовичу за те, що він, незважаючи ні на що, не відступається від своїх шляхетних цілей».

Ця спільна справа міської влади і компанії «НІБУЛОН» розпочалась напередодні Нового року, коли за ініціативою Володимира Дмитровича Чайки було проведено благодійний вечір, метою якого стало зібрання коштів для придбання медичної апаратури – аналізатора газів крові – для Миколаївської міської дитячої лікарні № 2. На жаль, зібраних коштів не вистачило на придбання необхідного обладнання:

«Коли ми дізнались, скільки коштів зібрала громада, керівники підприємств міста, мені дійсно стало соромно за наших заможних городян, які не змогли надати гідну допомогу міській дитячій лікарні, - розповідає Олексій Вадатурський. - Я без вагань відгукнувся на прохання Володимира Дмитровича, зробивши благодійний внесок у розмірі 20 тис. грн. для придбання медичної апаратури для спасіння життів дітей. Після того як було придбано необхідне обладнання, я разом зі своїм сином, заступником гендиректора компанії Андрієм Вадатурським та іншими фахівцями компанії вирішив відвідати лікарню, щоб особисто дізнатися про її потреби. Оглянувши приміщення відділень, ми вирішили, що наданих коштів буде недостатньо для суттєвого поліпшення ситуації у лікарні».

Найбільше керівників «НІБУЛОНа» вразило відділення грудного віку, вони з жахом дивилися на розхитані меблі, скрипучі панцирні ліжка, підлогу з декількома покриттями старого, подертого лінолеуму. І як же при такому стані забезпечити ідеальні санітарні умови, які в медичних закладах повинні нас супроводжувати від парадного входу? Адже батькам маленьких пацієнтів навіть ніде залишити верхній одяг і взуття! Тому вони змушені віддавати їх додому. Віддав – і все, як в ув`язненні!

Тож «НІБУЛОН» з власної ініціативи запропонував зробити ремонт та придбати додатково нове сучасне обладнання для відділення грудного віку.

«Ознайомившись з переліком обладнання, що було заплановано придбати згідно з бюджетом лікарні, Олексій Опанасович без вагань на 99% виконав наш бюджетний план на 2012 рік. Це колосальна допомога! - з вдячністю розповідає головний лікар Олександр Юрійович Пліткін. - «НІБУЛОН» придбав для нас сучасні аналізатори. Це значно зменшить навантаження на лаборантів, зведе до мінімуму людський фактор. Окрім того,  до нас в лікарню поступає велика кількість пацієнтів з бронхо-легеневою патологією. Кожен інгалятор пропускає до 70 осіб на добу, якщо це помножити на 365 діб, ми отримаємо величезний обсяг, великі навантаження. Олексій Опанасович купив нам відразу 8 інгаляторів, що зменшить зношування апаратури та надасть можливість допомогти більшій кількості хворих. Нові хірургічні відсмоктувачі також допоможуть у очищенні дихальних каналів маленьких пацієнтів з бронхо-легеневою патологією. Олексієм Опанасовичем придбано і фізіотерапевтичну апаратуру. Лікування електромагнітними полями допоможе пацієнтам офтальмології, неврології, пульмонології, тощо».

«Стан відділення до приходу компанії «НІБУЛОН» і те, що ми завдяки Олексію Опанасовичу зараз маємо, просто неможливо порівнювати! – зазначила завідуюча грудним відділенням Олена Олександрівна Сатановська. - Ремонт тут не проводився вже багато років, у палатах – панцерні ліжка, у коридорі - розірваний лінолеум. Усе було у жахливому стані. Те, що ви бачите, було зроблене буквально за 2 тижні».

За рік лікарня надає допомогу 1500 маленьким пацієнтам. Але народжуваність у нашій країни зростає і пацієнтів стає все більше. «Тепер ми зможемо надати якісну допомогу більшій кількості дітей,» - додала Олена Олександрівна.

Своє задоволення оновленим відділенням висловлюють і батьки, що тепер з більшою вдячність залишають стіни лікарні. Так, Галина з м. Миколаєва разом з донькою Яною дуже задоволені новим ремонтом, адже тепер в лікарні створені гідні умови для малечі та їх мам.

Олексій Опанасович розповів, що сьогоднішній захід – лише перший етап допомоги компанії «НІБУЛОН» Миколаївській міській дитячій лікарні №2: «Коли ми відвідали лікарню і побачили, у яких умовах лікуються найменші пацієнти, вирішили не спинятись на зробленому. В лікарні будуть обладнані зручні роздягальні, в яких батьки зможуть залишити речі, перевдягнутись, придбані холодильники, де вони зможуть зберігати продукти, встановлені електроплити, на яких можна буде приготувати їжу для дітей, тощо. Таким чином загальна сума наданої допомоги буде доведена до 700 тис. грн.!

А вже якщо наша компанія взялася за справу, значить, вона буде успішно завершена. 700 тисяч грн. - це не межа! Ми будемо щорічно і системно надавати допомогу, як це ми робимо відносно наших підшефних шкіл №57, 51, 24 і школи-інтернату № 6 та інших навчальних і медичних установ».

«НІБУЛОН» завжди приходить на допомогу громаді. Ми як соціально відповідальна компанія, справжні патріоти України і міста Миколаєва виділяємо більше 15 млн. грн. на рік на підтримку охорони здоров’я, освіти, культури у тих регіонах, де працюємо. І сьогоднішній захід – яскраве тому підтвердження».

«Я не хочу, аби подібні акції сприймали як піар, скептично ставлячись до нашого «НІБУЛОНівського» стандарту, - підкреслив Олексій Опанасович. – Сьогодні ви всі побачили наш «НІБУЛОНівський» стандарт у дії: якщо ми допомагаємо, то завжди робимо це якісно, серйозно, ґрунтовно, щиро. Ця допомога залишиться помітним слідом у душах людей, яким вона надана. Ми не розмінюємось на дрібниці, не відраховуємо кошти у фонди, а надаємо серйозну адресну допомогу. Це мій обов’язок як громадянина і патріота Миколаєва і України».

«Під час нашого першого відвідування лікарні, мені було дуже приємно дізнатися, що в місті знайшлася ще одна людина, а саме Едуард Погосов, який знайшов кошти і надав благодійну допомогу на здійснення ремонту і придбання меблів для інфекційного відділення лікарні. Але ж ця людина не єдина в місті. У нас є багато заможних депутатів різних рівнів, багато керівників приватних і державних підприємств з високим рівнем доходів і просто заможних городян, які можуть дозволити собі виділити ту чи іншу суму грошей для надання допомоги одному з медичних або загальноосвітніх установ міста. Нехай кожен з нас зможе зробити посильний внесок у покращення нашого життя. Не скаржитися на погану медицину або матеріально технічну базу учбових закладів, а зробити свій особистий внесок. І тоді допомога буде здаватися цінніше і мета благородніше. Все залежить від нас самих!»

Під час заходу Олексій Вадатурський закликав журналістів і редакції видань, які були запрошені мерією і керівництвом лікарні на урочисте відкриття відділення, приєднатися до благодійної акції. І треба віддати належне, відразу отримав позитивні відгуки. А це означає, що кошти, які повинні були піти на оплату статей, будуть використані на потреби цієї лікарні.

Я звертаюся до Вас - керівників різних великих державних і приватних підприємств, учасників зернового ринку, підприємців, депутатів різного рівня, великих платників податків, городян з пропозицією: проявіть ініціативу, покажіть, що ви або ваша компанія - соціально відповідальні, проявіть доброту, візьміть шефство над конкретною школою, лікарнею, відділенням, допоможіть їм! Давайте робити нашу медицину і освіту кращими в Україні, а не їхати за кордон у пошуках кращого!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН