Олексій Вадатурський закликав миколаївців не відвертатися від проблем громади

08 квітня 2015 року в Миколаївській міській лікарні № 2 було презентовано медичне обладнання, придбане на кошти, зібрані небайдужими городянами міста наприкінці минулого року.

Вже традиційно до благодійної акції долучилась компанія «НІБУЛОН». Підприємство подарувало міській дитячій лікарні № 2 монокулярні мікроскопи XS-5510 MICROmed, призначені для проведення рутинних і загальноклінічних досліджень у прохідному світлі, а також для досліджень крові та сечі у діагностичному полі. Одержали дитячі медики від компанії і пересувний світильник операційний чотирирефлекторний L 734-II «Біомед», що характеризується високим рівнем освітлення, низьким тепловим випромінюванням, якісною передачею кольорів, безтіньовим ефектом. Завдяки «НІБУЛОНу» професійний технічний арсенал медиків поповнився дитячими медичними відсмоктувачами «Біомед», модель 7Е-В. Ці прилади особливо цінні тим, що призначені для надання невідкладної допомоги пацієнтам у стані коми чи під час операції.

«Мешканці міста знають, що компанія «НІБУЛОН» вже п’ятий рік системно, на постійній основі співпрацює з лікарнею. «НІБУЛОН» – миколаївська компанія, наші працівники – миколаївці. Тому в першу чергу ми повинні забезпечити надійне лікування наших дітей, саме тому вже протягом кількох років ми допомагаємо міській дитячій лікарні», – зазначив генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Символічним стало і місце проведення презентації – відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні № 2, що три роки тому було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою на кошти компанії «НІБУЛОН». Медики від щирого серця подякували генеральному директору компанії «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському, адже серед 7 тисяч маленьких пацієнтів, що лікуються тут щороку, приблизно 70 % – користуються обладнанням, придбаним компанією «НІБУЛОН».  

«У нас лікуються всі діти міста Миколаєва, і обладнання, придбане компанією «НІБУЛОН», допоможе багатьом з наших пацієнтів, – підкреслив головний лікар Олександр Пліткін.

Так, наприклад, без переданого нам електровідсмоктувача неможливо врятувати немовля у разі захворювання легень, хвора дитина має проходити процедуру на даному обладнанні 7-8 разів на день».

У свою чергу міський голова Юрій Гранатуров подякував Олексію Вадатурському від імені всіх батьків та дітей Миколаєва: «Нашому місту пощастило, що у нас є компанія «НІБУЛОН», що не залишається байдужою до проблем громади! Традиційно цього року підприємством придбано апаратуру для визначення аналітичних показників крові, виявлення інфекційних процесів, а також освітлювальне обладнання». Міський голова підкреслив, що компанія «НІБУЛОН» протягом багатьох років співпрацює з міською владою, допомагаючи дитячій лікарні № 2. Ця традиція була започаткована ще покійним міським головою Володимиром Чайкою. Зі свого боку, цього року міська влада планує виділити кошти на капітальний ремонт харчоблоку лікарні із заміною та утепленням покрівлі і фасаду, оновленням підлоги та стін, заміною вікон і поетапну заміну всіх електроприладів для приготування дієтичних страв, яких так потребують маленькі пацієнти, на сучасні та енергоефективні. Також розглядається питання щодо створення індивідуальної системи опалення в лікарні з метою економії енергоносіїв.

Олексій Вадатурський звернувся до всіх підприємців міста з проханням не бути байдужими і не відвертатися від проблем міської громади, списуючи все на труднощі в країні: «Діти – це майбутнє нашої держави і ми повинні разом зробити все, щоб вони не хворіли. Мені прикро бачити низьку активність підприємців міста у вирішенні нагальних проблем нашої громади. Наша компанія так само, як і ви, працює в Україні, ми так само розуміємо, що наша країна сьогодні має багато проблем і нашим людям дуже важко жити, але це не зупиняє нас.

Ми продовжуємо допомагати місцевій громаді, підтримуємо український військовослужбовців, будуємо власний флот, створюємо нові робочі місця і ми не жаліємося на існуючі перешкоди.

Можливо багатьом з нас у такий непростий час необхідно відмовитись від звичних розваг, аби більше уваги приділити допомозі школам, лікарням і місту в цілому».

«Я на власному досвіді переконався: якщо щороку системно допомагати, то згодом побачиш вагомий результат своєї допомоги, – поділився з присутніми Герой України. – І сьогодні, коли я приходжу до лікарні, я бачу нові ліжка та шафи, відремонтовану їдальню, кращу медичну апаратуру. Таку системну допомогу ми надаємо й іншим лікарням міста. Нещодавно компанія «НІБУЛОН» передала Миколаївській обласній лікарні інноваційне медичне обладнання, що допоможе мешканцям міста й області робити діагностику в рідному Миколаєві, а не в київських чи закордонних клініках. Вартість даного обладнання за сьогоднішнім розрахунком сягає близько 10 млн грн».

Крім того, Олексій Вадатурський запропонував небайдужим городянам взяти участь у благодійному аукціоні, запропонувавши на торги подаровану йому, власноруч зроблену працівниками лікарні, картину з бісеру із зображенням янголів. Всі виручені від аукціону кошти будуть передані лікарні!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.