Перші досягнення: філія «Хортиця» прийняла більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю

Лише два тижні тому саме на цьому самому місці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман символічно запустив роботу нового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області, а вже сьогодні молоде підприємство демонструє перші результати – прийнято більше трьох тисяч тонн зерна нового врожаю.

Активне приймання сільськогосподарської продукції розпочато на філії «Хортиця».

Своє перше зерно – ячмінь цьогорічного врожаю – філія «Хортиця» прийняла ще 21 червня.  Сьогодні тут зберігається 3200 тонн збіжжя фермерів Нікопольського, Синельниківського,  Апостолівського районів Дніпропетровської області та  Оріхівського і Запорізького районів Запорізької області. На сьогодні з підприємством уклали договори близько 20 господарств.

Така популярність елеватора компанії «НІБУЛОН» серед сільгосптоваровиробників області цілком закономірна. Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Біленькому значно скорочує їхні витрати на транспортування вирощеної продукції. Завдяки роботі цього підприємства плече доставки сільськогосподарської продукції скорочується в 3-4 рази, адже тепер її не потрібно возити на відстань 300-400 км. Таким чином, у місцевих аграріїв зникає необхідність використовувати великовантажні автомобілі.

Побудований за останніми технологіями перевантажувальний термінал філії «Хортиця» має змогу приймати до 400 вантажівок за добу. Зерно, яке приймається на філії, зберігається в сучасних силосах іспанського виробництва (SYMAGA S.A.). Крім того, на молодому підприємстві встановлено модернізовані восьмизонні сушарки «Mathews-MC 3180» (США), технічне переоснащення яких було здійснене фахівцями компанії «НІБУЛОН». Таке обладнання не має аналогів у світі, тому ТОВ СП «НІБУЛОН» уже вкотре доводить свою унікальність на українському ринку.

Звідси сільгосппродукція транспортуватиметься по Дніпру на експорт вантажним флотом компанії «НІБУЛОН». У цілому робота нового підприємства дозволить розвантажити автошляхи на 12,5 тис. вантажівок у рік.

«Завдяки  розвитку річкової  логістики ми не лише знімаємо тисячі вантажівок із українських доріг, а й суттєво знижуємо затрати на транспортування збіжжя, що дозволяє пропонувати вам  найкращі  ціни на сільгосппродукцію в цьому регіоні,  – зазначає начальник торгового відділу компанії «НІБУЛОН» Юлія Мурачова. – Ознайомитися із закупівельними цінами на філії «Хортиця» можна на офіційній інтернет-сторінці компанії www.nibulon.com у розділі «Закупівля сільгосппродукції» – «Закупівельні ціни».  Новий термінал  працює  24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож продукцію можна доставити у будь-який зручний для вас час».

Важливо те, що поява «НІБУЛОНівського» підприємства позитивно вплине на легалізацію українського ринку зерна. «Ми готові до співпраці з виробниками, які не є платниками ПДВ, та одноосібними господарствами. У 2016/2017 маркетинговому році  оцінити  переваги роботи у правовому полі змогли фізичні особи Миколаївської області, що реалізовували власновирощену сільськогосподарську продукцію на елеватори компанії ТОВ СП «НІБУЛОН»,  – додає Юлія Мурачова.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ЗА АДРЕСОЮ: перевантажувальний термінал філії «Хортиця» ТОВ СП «НІБУЛОН», вул. Шкільна, 7, с. Біленьке, Запорізький район,  Запорізька область.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:050 493 51 40 – менеджер із закупівлі зернових  та олійних культур 

Якщо у вас виникли питання, які не можна вирішити на місці, до ваших послуг наші висококваліфіковані фахівці в Миколаєві, які завжди нададуть вам необхідну допомогу. Телефонуйте за номерами:

 (0512) 58 04 03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання);

(0512) 58 04 17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

Бути нашими партнерами вигідно і зручно!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.