Перший мільйон філії «Вознесенська»!

Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» на Вознесенщині, що був збудований та введений в експлуатацію влітку 2016 року, прийняв свій перший мільйон тонн сільгосппродукції, з яких близько 400 тис. тонн лише за цей маркетинговий рік.

За майже три роки діяльності підприємства значні переваги від його роботи відчули сільгосптоваровиробники Вознесенського, Доманівського, Первомайського, Єланецького, Новобузького, Арбузинського, Братського і Веселинівського районів Миколаївської області, а також Вільшанського, Добровеличківського, Новоукраїнського, Компаніївського і Бобринецького районів Кіровоградської області та ін. Адже повністю автоматизований термінал надає широкий спектр послуг із закупівлі, зберігання, доробки (сушіння і очищення) зернових та олійних культур, а також швидко і компетентно проводить лабораторні аналізи. Окрім того, за підрахунками експертів, нова логістична система і сучасні технології зберігання зерна на філії «Вознесенська» дають можливість українським аграріям, отримувати мільйони додаткового прибутку, який вони зможуть направити на виплату заробітної плати та придбання паливно-мастильних матеріалів і нової техніки. Таким чином, співпрацюючи з «НІБУЛОНом», місцеві аграрії отримують більш привабливу ціну на сільгосппродукцію при значно менших витратах на її транспортування.

Упродовж довгого часу філія «Вознесенська», що є одним з наймолодших підприємств компанії, утримує  лідируючі позиції із закупівлі сільськогосподарської продукції серед інших перевантажувальних терміналів ТОВ СП «НІБУЛОН» (без врахування морського перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві). Зазвичай на підприємство привозять високоякісну продукцію: кукурудзу, пшеницю II-III класів та ячмінь, вирощені як філіями компанії, так і фермерськими господарствами.

Паралельно із прийманням сільськогосподарської продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт. Так, за час діяльності філії «Вознесенська» відвантажено близько 600 одиниць несамохідних суден. Завдяки виконанню днопоглиблювальних робіт на Південному Бузі, черговий етап яких завершився 4 квітня 2018 року, стало можливим завантажувати до повної вантажомісткості несамохідні судна проекту В2000, що були спеціально збудовані для використання на  цій річці, і таким чином скоротити кількість виконуваних барже-рейсів та витрати на транспортування. Це, у свою чергу, сприяє вивільненню буксирів і несамохідних суден компанії для виконання інших рейсів. У квітні минулого року судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала Південним Бугом перший мільйон тонн вантажів. На сьогодні головною водною артерією Миколаївщини з підприємств ТОВ СП «НІБУЛОН» у Вознесенську та Новій Одесі до морського перевантажувального термінала в Миколаєві транспортовано понад 1,6 млн тонн вантажів, а отже, шляхи країни розвантажено на близько 67 тис. вантажівок.

На сьогодні філія не лише успішно займається господарською діяльністю, а й активно бере участь у розвитку інфраструктури району.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.