Перший рейс новозбудованого судна проєкту В5000М

Днями судноплавна компанія «НІБУЛОН» отримала перше несамохідне судно модернізованого проєкту В5000М та вже долучила його до виконання актуального плану щодо переорієнтування вантажопотоків на водні шляхи і розвитку національного судноплавства.

На перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві нове несамохідне судно «NBL-037М», збудоване ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод» «НІБУЛОН», прийняло перший вантаж – високоякісну кукурудзу. У супроводі буксира судно вирушило у перший рейс на зовнішній рейд Миколаївського морського порту (біля м. Очаків). Продукція буде відвантажена на закордонне судно флагманом нашого флоту NIBULON MAX та доставлена на Піренейський півострів – до Іспанії.

За технічними характеристиками проєкт В5000М має довжину 101 м та ширину 17 м, осадку 3,75 м, 2 трюми загальною місткістю 7000 куб. м. Район плавання – змішаний (річка-море), клас – льодовий. Важливою особливістю судна є унікальна модернізована конструкція його носової та кормової частин, яка значно покращує прохідність та маневреність. При цьому його вантажомісткість 5000 тонн є найбільшою серед інших несамохідних суден компанії. Загалом на сьогодні В5000М – найсучасніший суднобудівний проєкт заводу у загальному переліку збудованих несамохідних суден.

Відзначимо, що всього судноплавна компанія «НІБУЛОН» замовила будівництво 4 таких суден, які мають бути збудовані до початку нового маркетингового року. Вже найближчим часом суднобудівний завод поставить другу одиницю і активно працює над зведенням решти. А загалом у 2022 році компанія планує отримати 6 нових несамохідних суден і, таким чином, повністю забезпечити власні потреби для ефективної роботи на зовнішньому рейді. Це дозволить комплексно покращити роботу судноплавної компанії за цим напрямком.

Збільшення флоту компанії є важливим напрямом реалізації національного проєкту «НІБУЛОНа» з розвитку судноплавства на Дніпрі та Південному Бузі й сприяє нарощуванню обсягів транспортованих вантажів водними шляхами. Окрім того, така ініціатива неабияк розвантажує від вантажівок українські автошляхи та сприяє їх збереженню. Ефект від роботи 1 несамохідного судна проєкту В5000М дорівнює «зняттю» 208 вантажівок з українських доріг лише за один рейс, а робота усього транспортного флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН» із загальним дедвейтом 156 099 тонн фактично заміняє роботу 6500 вантажівок на автошляхах.

Компанія має широку лінійку флоту для виконання робіт залежно від конкретних виробничих задач, періоду (льодовий та нельодовий) та району роботи, особливостей судноплавних шляхів. Це сучасний буксирний флот різної потужності та призначення (річкове, морське і змішане), несамохідні судна вантажопідйомністю від 1,5 до 5 тис. тонн, самохідні та несамохідні кранові судна, днопоглиблювальний флот. Усі вони відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів, конвенцій та кодексів, таких як Міжнародна конвенція з охорони людського життя на морі, Міжнародна конвенція з попередження забруднення із суден, Державні санітарні правила для морських суден України і т. п.

Такі можливості на воді дозволяють протягом усього навігаційного сезону забезпечувати злагоджену роботу флоту та усіх 12 високотехнологічних річкових підприємств і морського перевантажувального терміналу компанії щодо транспортування вантажів, а також надавати якісні послуги іншим українським компаніям, які також, як і ми, прагнуть розвивати українське судноплавство.

Нагадаємо, що за 2021 рік компанія транспортувала українськими річками рекордні 4,15 млн тонн різноманітних вантажів, і збільшення флоту до 81 одиниці дозволяє нарощувати цей показник.

Завдяки нашому дванадцятирічному успішному досвіду роботи з відродження судноплавства та організації унікальної логістики в країні, ми пропонуємо ефективний шлях розвитку і нашим партнерам. Ми готові допомогти Вам уже зараз, адже знаємо як ефективно переорієнтувати логістику на річки та створити чи модернізувати власний флот. З усією лінійкою «НІБУЛОНівського» флоту можна ознайомитися на сайті. А для отримання детальної інформації звертайтеся за номерами телефонів чи на електронну пошту:

ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН»

(0512) 67-57-54

secretar-ssz@nibulon.com.ua

---------------------------------------------

Судноплавна компанія «НІБУЛОН»

(0512) 48-94-54

sekretar-sk@nibulon.com.ua

Новини з теми

Квотування не працює

Квотування не працює

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.