Підприємства компанії з робочим візитом відвідала Міжнародна фінансова корпорація

Днями підприємства компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві з робочим візитом відвідав головний інвестиційний директор МФК (IFC) з агробізнесу та лісового господарства у Східній Європі Рафал Голебьовскі.

У супроводі генерального директора Олексія Вадатурського та фінансового директора компанії  Ольги Бабаніної Рафал Голебьовскі ознайомився з  технологічними процесами та принципом роботи перевантажувального термінала, у складі якого в 2018 році за підтримки МФК було збудовано та введено в експлуатацію новий комплекс з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн, що збільшило загальну  ємність зерносховищ, розташованих на території підприємства до 173 тис. тонн.

У ході свого ділового візиту інвестиційний директор МФК також відвідав модернізований суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», де ознайомився з виробничою програмою верфі, новими запланованими до будівництва проєктами і піднявся на потужний плавкран NIBULON MAX, що був спущений на воду для виконання добудівних робіт у травні цього року та є найдовшим замовленням в історії підприємства і абсолютно новим вищим рівнем суднобудівних потужностей компанії.  Будівництво 140-метрового судна відбувається також за сприяння МФК.

За 27 років своєї діяльності компанія «НІБУЛОН» має високу довіру іноземних банків та співпрацює з багатьма провідними міжнародними фінансовими інститутами за програмами розвитку експорту і енергозберігальних проєктів, у рамках яких виділяються кошти на удосконалення логістики в країні. Серед фінансових партнерів компанії і Міжнародна фінансова корпорація (член Групи Світового банку), що співпрацює з лідером аграрного ринку України з 2012 року. Зокрема у 2017/18 МР «НІБУЛОН» підписав кредитну угоду з МФК на загальну суму 120 млн дол. США для реалізації інвестиційних проєктів компанії, спрямованих на зміцнення інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН