Плавучий кран «Нібулонівець» розпочав роботу

Судноплавна компанія «НІБУЛОНу» поповнилась новою одиницею сучасного флоту. В останній день зими фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» передали замовникові несамохідний плавучий кран «Нібулонівець».

Тижнем раніше на судні були успішно завершені швартовні та ходові випробування, а також випробування систем, роботи з насичення житлового контуру меблями та системи вентиляції й кондиціонування, налагодження обладнання у машинному відділенні та ін.

Останні дні напередодні введення судна в експлуатацію суднобудівники компанії ще раз перевіряли всі механізми та обладнання судна. Фактично випробування суднової апарелі та її пред’явлення Регістру стало фінальним акордом будівництва.

Судну було присвоєно відповідний клас Регістра судноплавства України: KE * Ice1 B-R4-RSN2,0 плавкран. Характеристики крана наступні: довжина – 38,5 м; ширина – 12 м; висота борту на міделі – 3,45 м; осадка – 1,45 м.

Несамохідний плавкран використовуватиметься у парі із раніше придбаним компанією перевантажувальним грейферним мобільним краном Terex Fuchs MHL 385 D.

Завдання – через невирішення питання щодо днопоглиблення на річці Дніпро цей кран буде використовуватися для укрупнення партій несамохідних суден, які спускаються по Дніпру, з метою їх довантаження до повної вантажомісткості на ділянці річки Дніпро, нижче Дніпродзержинських воріт. Також він використовуватиметься для розвантажувальних та довантажувальних робіт на зовнішньому та внутрішньому рейдах морського порту Миколаїв.

І вже 03 березня біля причалу головного зернового термінала компанії в м. Миколаєві несамохідний плавучий кран розпочав свою роботу.

У той же час суднобудівники компанії готуються до старту абсолютно нового суднобудівного замовлення. Так, на початку березня відбудеться закладка перших шести несамохідних суден із серії проекту В2000.

Судна проекту В 2000 спеціально призначені для експлуатації на річці Південний Буг. Їх характеристика: довжина – 71,7 м; ширина габаритна – 17,2 м; висота борту – 3,3 м; осадка при завантаженні – 2,25 м; осадка порожньої – 1,8 м; водотоннажність – 2515 т; загальна місткість вантажного трюму – 2850 м³; кількість трюмів – 1; район плавання – внутрішні водні шляхи України.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.