Погода сівбі сприяє

У виробничих підрозділах компанії «НІБУЛОН», розташованих у 12 регіонах України, на початку квітня стартував комплекс весняно-польових робіт – обробіток ґрунту, сівба, первинний догляд за посівами.

Як зазначає начальник виробничого відділу Яків Пінчук, роботи відбуваються у звичному режимі та у визначені терміни, адже й погода цілком цьому сприяє.

Так, наразі триває обробіток ґрунту (його культивація). Станом на 22 квітня роботи виконані на 39 тис. га із 50 тис. га планового посіву.

Слідом за культивацію аграрії компанії одразу ж розпочинають сівбу. Тридцять відсотків від загальної площі у 50 тис. га посіву вже виконано. Зокрема, кукурудзи засіяно на 10 тис. га (із запланованих 21 тис. га), соняшнику – 5 тис. га (від 15 тис. га), ярого ячменю – 1 тис. га.

До посівної кампанії приєдналися всі виробничі підрозділи «НІБУЛОНу». Попри нещодавній старт, вже з’явились перші лідери. Так, філія «Романівська» Житомирської області вже посіяла понад 100 % соняшнику. Філія «Сухорабівська» Полтавської області задає темп у сівбі кукурудзи в своєму регіоні – там із цим завданням теж впорались на 100 %.

Трохи пізніше розпочнеться сівба сорго та сої. Їх в цьому сезоні заплановано посіяти на площах 6 тис. га та 4,7 тис. га відповідно.

Також нібулонівські аграрії вже завершили роботи із обстеження озимих ячменю, рапсу та пшениці. Абсолютна більшість посівів (понад 28 тис. га) знаходяться у доброму стані.

Виконуються також і роботи з хімічного обробітку ґрунту під соняшник та кукурудзу ґрунтовими препаратами; хімічний захист озимих пшениці та ячменю.

Виробничий відділ, за результатами зовнішніх контрактів, займається поставкою та комплектацію виробничих підрозділів насінням («Syngenta», «Monsanto», «Pioneer», «Euralis Semences»), засобами захисту рослин (МПП Фірма «Ерідон»), мінеральними добривами (ТОВ «Агросфера», ТОВ «Хімагромаркетинг»).

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.