Представники компанії «НІБУЛОН» взяли участь в міжнародній конференції «Зерновий форум-2012: виробництво, переробка, трейдинг»

З 6 по 8 червня 2012 року в м. Ялта відбулася одинадцята міжнародна конференція «Зерновий форум-2012: виробництво, переробка, трейдинг».

 З 6 по 8 червня 2012 року в м. Ялта відбулася одинадцята міжнародна конференція «Зерновий форум-2012: виробництво, переробка, трейдинг». Організатор даного заходу ІА «АПК-Інформ» ставив перед собою основну мету: максимально висвітлити найактуальніші питання для представників всіх сегментів зернового ринку. 

У конференції взяли участь представники не лише провідних українських компаній, а й компаній із Росії, Казахстану, ЄС, США, а також з основних країн-імпортерів української зернової продукції. Учасниками форуму були сільгоспвиробники, представники агрохолдингів, зерноторгових, транспортно-експедиційних та сюрвейєрських компаній, керівники та спеціалісти елеваторів та зернопереробних підприємств, інжинірингові компанії, постачальники обладнання та МТР; представники фінансових та страхових компаній, банків, а також галузевих асоціацій та об’єднань, представники законодавчої та виконавчої гілок влади України, а також неурядових організацій.

В рамках форуму були підведені попередні підсумки 2011/2012 маркетингового зернового року і озвучені перспективи розвитку зернового ринку 2012/2013 МР.

Особлива увага учасників конференції була приділена питанням виробництва (рекордні перехідні залишки зернових, вплив погодно-кліматичних умов на врожай 2012 року, рекордний врожай кукурудзи в сезоні 2011/2012, перспективи для ринку нішевих культур), питанням переробки (дефіцит продовольчої пшениці для борошномельних підприємств України), а також питанням трейдингу (збільшення попиту на зерно, зміна цін на зернові та продовольство, можливі обмеження експорту пшениці в сезоні 2012/2013). Крім того були розглянуті загальні проблеми галузі.
 
Загалом у роботі конференції «Зерновий форум-2012» взяли участь 190 чоловік від 125 компаній із 13 країн світу.
 
Учасниками конференції були і представники торгового відділу ТОВ СП «НІБУЛОН»: Юлія Ємельянова, Ліна Огнєва. Начальник відділу Катерина Ковальська була доповідачем сесії «Перспективи розвитку світового ринку зерна в 2012/13 МР».
 
Перший день роботи конференції було присвячено розвитку українського біржового ринку, згідно досвіду брокерів від CME Group та INTL/FCStone.
 
У другий день акцент був зроблений на темі «Розвиток інфраструктури зернового ринку України», котрий було завершено виїзною сесією на СК «Авліта».
 
В останній день конференції обговорювались перспективи розвитку світового ринку зерна у 2012/2013 МР. В контексті перспектив розвитку основних культур доповідачем від ТОВ СП «НІБУЛОН» Катериною Ковальською була розкрита тема «Сорго як перспективна нішева культура». Дана тема вже висвітлювалась у лютому 2012 року в ході проведення конференції в м. Київ «Агроресурси-2012: шляхи підвищення агровиробництва», де викликала активний інтерес зі сторони учасників. Цього разу представниками компанії «НІБУЛОН» проблема перспектив розвитку сорго була розкрита ширше. Основні моменти стосувались позиції сорго в контексті рейтингу  рентабельності основних та олійних культур на прикладі результатів діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН» за 2011/2012 МР у розрізі максимальних та мінімальних цін, перспектив нового урожаю, порівняльного аналізу рентабельності сорго, кукурудзи і ярого ячменю, а також перспектив формування цін на кукурудзу та сорго.

Презентація компанії викликала інтерес серед учасників та організаторів, котрі запросили представників ТОВ СП «НІБУЛОН» взяти участь у конференції в грудні 2012 року, що буде присвячена перспективам розвитку ринків нішевих культур.

 

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН