Прес-реліз: «НІБУЛОН» інвестує у Запоріжжя: будівництво нового термінала компанії буде завершено вже в червні

27 лютого в Запоріжжі відбудеться засідання Ради регіонального розвитку, де буде представлено реалізацію інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН», у рамках якої сьогодні у с. Тернівка Вільнянського району будується новий потужний перевантажувальний термінал.

27 лютого в м. Запоріжжя відбудеться засідання Ради регіонального розвитку, на якому заплановане представлення найбільш яскравих досягнень Запорізької області та презентація концепції перспектив розвитку на наступні три роки. Серед них реалізація інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН», у рамках якої сьогодні у с. Тернівка Вільнянського  району будується новий потужний перевантажувальний термінал.

Старт будівництва цього об’єкта був урочисто даний генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським і головою Запорізької ОДА Костянтином Брилем  у жовтні 2018 року в рамках ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та Кооперації «InCoForum 2018» під час прямого включенням з місця урочистої закладки – забиття символічної першої палі нового потужного перевантажувального термінала.

Перевантажувальний термінал у с. Тернівка Вільнянського  району стане третім підприємством «НІБУЛОНа» на Запоріжжі. Сума інвестицій в будівництво в Тернівці складає 23 млн дол. США. Високотехнологічний перевантажувальний термінал забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік, скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет за рахунок сплачених податків більше ніж 5 млн грн. Введення перевантажувального термінала в експлуатацію заплановано на червень 2019 року.

«Це більше 600 млн грн інвестицій, це робочі місця, це податки, це перезапуск усього Вільнянського району», – так охарактеризував будівництво нового об’єкта Костянтин Бриль.

Під час майбутнього виступу Олексія Вадатурського в рамках засідання Ради регіонального розвитку очікується повторне пряме включення з будівельного майданчика у селі Тернівка, що на відстані 45 км від Запоріжжя, де сьогодні триває будівництво об’єкта: забиття паль, завезення ґрунту та піску для вирівнювання всієї території, зведення адміністративного корпусу,  їдальні, трансформаторної станції, будівництво причалу і фундаментів під автомобілерозвантажувач, робочу вежу та підземну перехідну галерею.

У зведенні високотехнологічного термінала компанії в Тернівці задіяно близько 1,5 тис. чоловік з 70 підрядних організацій практично зі всієї України.

Загалом за час будівництва об'єкта буде забито близько 3500 паль (105 тис. погонних метрів), для виготовлення яких будуть завантажені роботою 5-6 заводів залізобетонних виробів, завезено 100 тис. метрів кубічних ґрунту, виготовлено 13,6 тис. метрів кубічних бетонних конструкцій та забетоновано більш ніж 29,4 тис. квадратних метрів, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано причал на 130 метрів.

Крім того, власними зусиллями компанія «НІБУЛОН» проведе і днопоглиблення 1821 метра лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала.

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» інвестує в розвиток інфраструктури в цілому України, у відродження Дніпра як транспортної артерії, у відновлення суднобудування. Наша компанія за роки своєї діяльності інвестувала в економіку України понад $2 млрд і змінила обличчя української логістики. Реалізація інвестиційного проекту «НІБУЛОНа» на Запоріжжі — це додатковий прибуток для місцевих аграріїв, значні стабільні надходження до районного та обласного бюджетів, нові робочі місця та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки нашої країни.

«Ми побудували 25 підприємств, ми побудували сучасний флот України. Ми побудували сучасні автоматизовані термінали, ми побудували найсучаснішу вертикально інтегровану логістику в Україні. У наших планах перевезти по Дніпру 4 млн тонн вантажів, а це – економія для ремонту автодоріг у розмірі 4 млрд грн. І ми продовжуємо будувати флот. У нас річковим транспортом буде переміщатися 60 % вантажів по Україні. Ми на своєму конкретному прикладі показали, що перевезення сільгосппродукції переводимо на річковий транспорт, і таким чином ми розвантажуємо автомобільні дороги», – підкреслює Олексій Вадатурський.

 «НІБУЛОН» продовжує свою роботу на Запоріжжі, нарощуючи обороти і розширюючи мережу своїх надсучасних підприємства. Найголовніше, що компанія є яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу в області.

Нагадаємо, що перший свій підрозділ на території Запорізької області – філію «Кам’янка-Дніпровська» – «НІБУЛОН» побудував ще у 2010 році. У червні 2017 року в присутності Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, представників міжнародних фінансових установ та послів різних країн компанія урочисто ввела в експлуатацію перевантажувальний термінал  філії «Хортиця» у с. Біленьке Запорізького району. Прихід компанії в с. Біленьке мав і неабияке соціальне значення для місцевих мешканців. Так, на початку квітня 2017 р. місцевій громаді для постійної експлуатації було передано комплекс очисних споруд, добудований та реконструйований за рахунок і зусиллями компанії «НІБУЛОН», що стало історичною для всього села подією, адже на цей важливий об’єкт соціальної інфраструктури тут чекали більше 20 років. Окрім того, компанія обладнала ще й сучасний комп’ютерний кабінет у місцевому навчальному закладі і збудувала футбольне поле з натуральним зеленим покриттям та системою поливу, а також відремонтувала дорожнє покриття та облаштувала парк відпочинку  на берегу Дніпра, на прилеглій до підприємства території.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.