Привітання з Днем прaцівникiв сільського гoспoдарства України

Шановні аграрії!

Сільськогосподарська галузь – один із ключових драйверів розвитку внутрішньої та зовнішньої економіки нашої держави. А ваша щоденна кропітка праця на родючих ґрунтах, що винагороджується щедрими врожаями, є почесною та надзвичайно важливою для кожного українця.

Сьогодні я від душі вітаю вас із професійним святом та дякую за майстерність, наполегливість і любов до своєї справи. Бажаю, щоб кожен ваш робочий день нагадував, що ви зробили правильний вибір, та окриляв вас на нові звершення, а кожен наступний аграрний сезон завжди був кращим від попереднього.

Миру, благополуччя та міцного здоров’я вам і вашим рідним.

Зі святом!


З повагою та вдячністю

Герой України,

генеральний директор

ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.