Проєкт USAID закупив для «НІБУЛОНу» сучасне вагове обладнання

З початком повномасштабної війни росії проти України «НІБУЛОН» був змушений переорієнтовувати ланцюги експорту та компенсувати відсутність річкової навігації на міжнародному внутрішньому водному шляху Е-40. Пріоритетом став інвестиційний проєкт річкового порту в Ізмаїлі та посилення логістичного потенціалу компанії у використанні наземних шляхів.

Зараз компанія використовує комбіновані маршрути, які поєднують транспортування вантажним автотранспортом та перевантаження залізничним транспортом із подальшою перевалкою на водний транспорт в місті Ізмаїл.

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» придбав ваги для зважування залізничного та автомобільного транспорту «НІБУЛОНу». Їх будуть використовувати на чотирьох елеваторах компанії – у Миколаївській, Полтавській та Черкаській областях.

«Забезпечення елеваторів «НІБУЛОНу» сучасним ваговим обладнанням дозволить прискорити зважування автомобільного та залізничного транспорту, забезпечить автоматизацію та відновить раніше відлучені потужності на Ізмаїльський інвестиційний проєкт. Завдяки цьому ми розраховуємо відновити потужності ланцюгів поставки та пришвидшити операції з прийому та відвантаження зернової продукції. Додаткові вагові комплекси збільшать товарообіг в умовах посиленого навантаження на наземний транспорт», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОНу».

Ця допомога агроекспортерам є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.