Прогресивний рівень контролю «НІБУЛОНу» за якістю вселяє довіру спеціалістам із Єгипту

Нещодавно в Україні з діловим візитом перебувала делегація Арабської Республіки Єгипет у складі спеціалістів із Міністерства промисловості та торгівлі, а також центральної адміністрації з карантину рослин.

Основна мета візиту – ознайомлення єгипетських колег із системою фітосанітарного контролю та захисту рослин в Україні.

Упродовж кількох днів представники делегації ознайомилися з роботою Держпродспоживслужби України та її територіальними органами,  відвідали  Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи і провели зустрічі із експортерами, виробниками, сюрвейєрами та суб’єктами господарювання, які беруть участь у формуванні експортних партій зерна.

Відвідала єгипетська делегація у супроводі представників Держпродспоживслужби та Продовольчої сільськогосподарської організації ООН (FAO) і перевантажувальний термінал та суднобудівно-судноремонтний завод  компанії «НІБУЛОН»,  що являється найбільшим національним постачальником сільськогосподарської продукції в Єгипет.  Значну увагу спеціалістів у сфері карантину і захисту рослин Єгипту привернула виробничо-технологічна лабораторія термінала, що оснащена найсучаснішим лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном і продуктами його переробки. Завдяки такому оснащенню та висококваліфікованим спеціалістам, лабораторія має можливість проводити весь спектр досліджень, необхідний для виконання контрактів.

«Все, що ми сьогодні побачили нас приємно вразило, починаючи від укомплектованості лабораторії і в цілому підприємств компанії і закінчуючи також професіоналізмом лаборантів і всіх співробітників як перевантажувального термінала, так і суднобудівного заводу, які повністю віддаються своїй справі. Для нас це великий досвід. Рівень прогресу, якого досяг «НІБУЛОН» ми постараємося вивчити та адаптувати для застосування в єгипетських реаліях. Прогресивний рівень контролю за якістю компанії вселяє довіру до вантажів, які «НІБУЛОН» відправляє в Єгипет», – поділилася враженнями голова Центральної адміністрації Єгипту з карантину рослин д-р Нагля Муса Балябель.

У свою чергу, директор Генеральної організації експортно-імпортного контролю Єгипту Далія Щехаб Аль Дайн додала: «Наша організація зацікавлена в спільних тренінгах, семінарах підвищення кваліфікації єгипетських спеціалістів як на базі виробничо-технологічної лабораторії перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН», так і в Єгипті».

Варто зазначити, що в компанії вже є такий досвід навчання іноземних лаборантів.  Так, до такого навчання компанія залучає також представників провідних сюрвейєрських організацій, фахівців Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Іноземні спеціалісти разом із «НІБУЛОНівськими» проходять практику, розглядають основні вимоги до якості продукції, спільно вирішують як їх уніфікувати. Основна мета такого обміну досвідом – адаптувати регіональні стандарти якості до міжнародних норм.

У ході наради, що відбулася за участі заступника генерального директора по взаємодії з органами влади В. Клименка та «НІБУЛОНівських» фахівців, вражені стратегією розвитку та діяльністю компанії «НІБУЛОН» представники делегації поцікавилися можливостями реалізації проекту з вирощування зернової продукції в Єгипті з використанням знання, досвіду і ноу-хау лідера українського аграрного ринку.

«Кілька років тому генеральний директор компанії Олексій Вадатурський в Каїрі зустрічався з міністром сільського господарства Єгипту і з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку. У ході цієї зустрічі якраз обговорювалося питання про спільну роботу компанії «НІБУЛОН»  і єгипетської  сторони  не тільки у вирощуванні зернових, а й у будівництві елеваторів на Нілі, поглибленні  річки і будівництві несамохідних суден для транспортування продукції по водному шляху», – відповів на запитання В. Клименко.

 Представники єгипетської делегації також висловили сподівання, що завдяки «НІБУЛОНу» торгові відносини між Україною і Єгиптом будуть тільки розвиватися, і через декілька років існуючий на сьогодні торговий баланс буде перевищено.

Наприкінці зустрічі делегація Арабської Республіки Єгипет подякувала керівництву компанії «НІБУЛОН» за привітний прийом та продуману організацію заходу: «Нам сьогодні було дуже приємно тут знаходитися. Одразу видно, що ви з особливою відповідальністю поставилися до підготовки цієї зустрічі. Ми також звернули увагу на прихильність співробітників компанії її ідеалам, їхню патріотичність. Навіть в очах працівників видно, наскільки вони перейнялися справою, якою вони займаються, і наскільки вони вірні інтересам компанії. На нашу думку, запорука такого успіху – прозорість роботи компанії. До такого повинна прагнути кожна компанія».

Слова вдячності «НІБУЛОНу»   за гостинність та демонстрацію виробничих підприємств компанії у Миколаєві висловили і представники Продовольчої сільськогосподарської організації ООН (FAO).

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2015/16 маркетингового року, найбільшим споживачем сільськогосподарської продукції, експортованої компанією «НІБУЛОН», являється Єгипет (частка імпорту – 18,6 %).

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.