Радники компанії «НІБУЛОН» на Женевській зерновій конференції

Члени консультативної ради компанії «НІБУЛОН» Жиль Меттеталь та Герт Босшер приєдналися до лідерів галузі на конференції Global Grain Geneva, яка відбулася в листопаді, для обговорення шляхів вирішення безпрецедентних викликів, з якими сьогодні стикається сфера торгівлі зерном.

Жиль Меттеталь провів обговорення питань продовольчої безпеки за круглим столом, організованим Міжнародною фінансовою корпорацією, в якому взяли участь представники Європейського банку реконструкції і розвитку, Світового банку, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН та інших приватних агробізнесів та банків.

«Круглий стіл став корисною нагодою для обміну думками щодо того, як інститути розвитку можуть підтримати Україну в збереженні та збільшенні експорту продовольства та зробити внесок у світову продовольчу безпеку, а також презентацією пропозицій різних зацікавлених сторін», – наголосив Меттеталь. «Особливий акцент було зроблено на терміновій необхідності надання підтримки ліквідності банкам, трейдерам та переробним підприємствам, щоб фермери могли продавати свою продукцію та підготуватися до наступного посівного сезону».

ООН підрахувала, що війна Росії може збільшити кількість людей, що знаходяться в зоні ризику гострого голоду, на 47 мільйонів цього року і країни Африки південніше Сахари знаходитимуться в зоні найбільшого ризику. Як єдина українська організація, яка має відповідну кваліфікацію для участі у Всесвітній продовольчій програмі ООН, компанія «НІБУЛОН» експортувала продукцію у понад 75 країн світу та допомагала боротися з голодом у Бангладеші, Ефіопії, Кенії, Мавританії, Пакистані, Ємені, тощо.

Global Grain Geneva – це щорічна конференція, яка збирає провідних трейдерів, посадових осіб державного сектору, керівників некомерційних організацій, зернопереробників та інших експертів, щоб поділитися думками щодо стану зернової галузі та спланувати стратегії відповіді на майбутні виклики та можливості. На цьогорічній конференції обговорювалися нові торгівельні шляхи, методи сталого вирощування зернових та рішення з управління ризиками для підтримки трейдерів та імпортерів державного сектору.

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.