Реалізація суднобудівної програми компанії «НІБУЛОН» набирає обертів

Сьогодні суднобудівники компанії працюють над п’ятьма новими замовленнями. Паралельно ведеться поточний ремонт несамохідних суден і обслуговування буксирів судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Як вже повідомлялося раніше, сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі проходить змагання між суднобудівниками та будівельниками, які будують доріжки. Їхнє основне завдання одночасно закінчити будівництво першого судна проекту В5000 (довжина 101 м  і ширина 17 м) та будівництво необхідних для спуску суден цього проекту підйомно-спускових та відкатних доріжок.

Перевантажувач зерна проекту П-38«Нібулонівець-2»

Спуск на воду 67-го судна компанії «НІБУЛОН» відбувся 21 грудня 2017 року. В даний час перевантажувач пришвартовано біля пірсу суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». На сьогодні вже змонтовано головний розподільний щит і пульт управління судном, ведеться   їх підключення, після чого на судно буде подано електроживлення.

Завершується монтаж і випробування загальносуднових систем, після чого розпочнеться  промивка систем і підготовка до проведення випробувань механізмів судна.

У житловому комплексі завершується ізоляція і зашивання приміщень, йде укладання лінолеуму, каюти готуються до встановлення меблів.

Після виконання всіх добудовчих робіт,  а також після проведення швартовних та ходових випробувань судно буде введено в експлуатацію.

Перше несамохідне судно проекту В5000

На стапельній ділянці завершено формування кормового напівкорпусу судна, завершується очищення і фарбування приміщень сухих відсіків, ахтерпика і зовнішньої обшивки. Носовий напівкорпус сформований, на ньому завершуються зварювальні роботи, після чого він буде стикований з кормовою частиною. Після стикування і  фарбування готовий корпус судна буде готуватися до спуску на воду, який планується здійснити до середини лютого. Таким чином, на початок навігації 2018 року нібулонівський флот поповниться несамохідним судном  вантажомісткістю 5000 т.

Друге несамохідне судно проекту В5000

Триває виготовлення секцій середньої і носової частини судна в складально-секційному цеху, секції кормовій частині підготовлені до установки на стапель. Судно планується спустити на воду в квітні цього року.

Перший та другий буксири проект Т3500

В цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, в збірно-секційному цеху

ведеться виготовлення вузлів і секцій суден, завершується формування першої закладної секції першого буксира, після чого вона буде встановлена  на стапельне місце і розпочнеться процес формування корпусу судна. Введення в експлуатацію суден заплановано на серпень-вересень 2018 року.

Паралельно з будівництвом вантажного флоту «НІБУЛОН» продовжує реконструкцію власної верфі. Зокрема, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» завершується реконструкція сліпу.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.