Рекорди 2018: найбільший за всі роки валовий збір соняшнику і врожайність кукурудзи

Це безпрецедентні показники за всю історію діяльності компанії. І це враховуючи те, що компанія займається сільськогосподарським виробництвом не лише на півночі, де кукурудза традиційно має високу врожайність, а і й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами.

«НІБУЛОН» – провідний український інвестор і рушійна сила розвитку економіки країни. У перші дні нового року ми згадуємо рекорди, здобуті нашою компанією у 2018 році: будівництво флоту і нарощення обсягів водних перевезень, зведення нових підприємств, зберігання та експорт сільськогосподарської продукції. Тим часом на полях компанія «НІБУЛОН» так само досягає нових рекордів.

Як зазначає заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтин Хмельницький, порівняно з 2017 роком, обсяги виробництва сільгосппродукції  зросли на 20 % і склали близько 335 тис. тонн. Це один з кращих результатів за всі роки господарювання.

Головним результатом сезону 2018 став рекордний валовий збір соняшнику – 50 тис. тонн і врожайність кукурудзи – 87,6 ц/га. Це безпрецедентні показники за всю історію діяльності компанії. І це враховуючи те, що компанія займається сільськогосподарським виробництвом не лише на півночі, де кукурудза традиційно має високу врожайність, а і й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами.

Сфокусуємось на лідерах сезону 2018 – виробничих підрозділах компанії, без яких ці рекорди були б неможливими. Найвищу врожайність соняшнику продемонстрували філії «Присеймівська» (Сумська обл.) – 32,5 ц/га та «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) – 28,7 ц/га; кукурудзи – «Хмільник» (Вінницька обл.) – 118,3 ц/га та «Романівська» (Житомирська обл.) – 110,3 ц/га.

За словами Костянтина Хмельницького, у сезоні 2018 року компанія зробила ставку на інтенсифікацію виробництва  – збільшення обсягів використання мінеральних добрив, поширення використання високопродуктивних широкозахватних агрегатів. У рамках виконання цього завдання проведено й оновлення парку сільськогосподарської техніки. Так, у 2018 році парк сільськогосподарської техніки компанії поповнився майже сотнею одиниць новітньої техніки. Серед них 22 потужних білоруських трактори МТЗ 952.3, 10 нових комбайнів John Deerе і Case, 6 культиваторів Tiger-Mate II, 3 сівалки Kinze 3000, 10 тракторів Fendt 1038 VARIO, дискова борона Lemken Rubin 9-600, 2 дискові борони Lemken Rubin 10S800, 7 плугів Lemken Vari Diamant 11, 4 посівні комплекси Amazone Citan 12001, 3 сівалки Great Plains 3S3000, 7 подрібнювачів КМ-6 СТЕП, 16 соняшникових і кукурудзяних жаток Dominioni і 4 кукурудзяних жатки Geringhoff HSII. Загальна сума  інвестицій склала 8,6 млн дол.

Основними перевагами нової техніки є висока потужність, мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності, а також комфортні умови для роботи операторів. Завдяки цьому польові роботи вдалося виконати в оптимальні терміни. Незважаючи на всі примхи природи (дуже коротка весна з високими температурами, тривалі і рясні опади влітку), темп їх виконання зберігся на рівні минулих років.  

Це ще далеко не всі досягнення, про які ми ще готові вам розповісти. Тож невдовзі очікуйте на наступні новини про рекорди компанії, здобуті у 2018 році.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.