«Рішення захищати країну прийшло само собою», – Сергій Мазан, старший фахівець відділу виконання договорів

Як і для більшості українців, для Сергія Мазана події 24 лютого 2022 року стали шоком. Сергій працює в «НІБУЛОНі» старшим фахівцем відділу виконання договорів центрального апарату управління. Але з початком війни кардинально змінив сферу діяльності.

Як і для більшості українців, для Сергія Мазана події 24 лютого 2022 року стали шоком.

Сергій закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, працював суднобудівником, стивідором в Миколаївському річному порту. У 2014 році прийшов у «НІБУЛОН». Починав фахівцем з фрахтових операцій, згодом був призначений старшим фахівцем відділу виконання договорів центрального апарату управління «НІБУЛОНу».

З початком війни Сергій кардинально змінив сферу діяльності.

Ось, що згадує Сергій про початок повномасштабного вторгнення:

«Я не міг повірити, що почалася війна. Спочатку було відчуття неприйняття, що в наш час таке може статися. Коли перший шок минув, вирішив, що потрібно терміново перевезти дружину, дітей та маму в безпечне місце.

Коли рідні вже виїхали з України, разом із другом пішли до військкомату. Ми навіть не обговорювали це питання. Рішення захищати країну прийшло само собою.

Спочатку мене направили до навчального центру, де на прискореному курсі я отримав базові знання про надання першої медичної допомоги та стабілізації поранених. Після цього прибув на місце базування підрозділу. Отримав звання старшого солдата».

Зараз Сергій – санітарний інструктор у взводі та захищає інфраструктуру України. З міркувань безпеки ми не можемо назвати його місце служби. Та поки Сергій продовжує свою важку й надзвичайно важливу справу, НІБУЛОНівці чекають свого колегу вдома.

Сподіваємось, що мрія Сергія перемогти та обійняти своїх рідних здійсниться уже зовсім скоро!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.