Розпочали реформу агровиробництва

З огляду на вплив війни на собівартість виробництва, збільшення логістичних та інших витрат, що впливає на прибутковість та не балансується ціною збіжжя на світових ринках, «НІБУЛОН» переглядає технології роботи.

Після ґрунтовного аналізу ухвалено рішення про запровадження низки реформ, яка допоможе підвищити ефективність та прибутковість напряму.

Зміни торкнуться чотирьох ключових сфер, а саме: структури самого департаменту як в центральному офісі, так і на регіональному рівні, структури посівних площ, модернізації технологічних процесів виробництва (кардинальна зміна технології виробництва) та підвищення кваліфікації працівників.

Так, 12 виробничих філій «НІБУЛОНу» буде об’єднано в чотири кластери: Миколаїв, Черкаси, Центр і Кам'янець-Подільський. Процес кластерізації має на меті оптимізацію використання ресурсів, завдяки централізації частини процесів, наприклад, закупівель, зменшення адміністративного навантаження на філії.

Крім того, оптимізація торкнеться структури посівних площ, яка після ретельного аналізу стане більш виваженою, цілісною та однорідної на рівні регіонів. Керівництво агродепартаменту має намір робити ставку на традиційні культури з урахуванням регіональної специфіки, що дозволить збільшити врожайність по підприємству в цілому. У Миколаївській області, наприклад, вирощуватимуть дві традиційні культури – пшеницю і ріпак. В інших регіонах робитиметься акцент на кукурудзі та соняшнику. Для деяких, філій, які мають унікальну експертизу з вирощування сої, розглядається можливість збільшення посівів цієї культури як альтернативи соняшнику.

Драйверами модернізації виробничих процесів слугуватимуть оновлення парку техніки та використання сучасних методів обробки ґрунту, зменшення кількості технологічних операцій, застосування елементів точного землеробства. Це дозволить підвищити швидкість проведення польових робіт, збільшити продуктивність, мінімізувати логістичні ланцюжки та знизити витрати на паливо та інші ресурси. На напрям очікує також масштабна автоматизація процесів, яка охопить широке коло питань від обліку сільськогосподарського виробництва до контролю використання ресурсів.

Також компанія приділятиме особливу увагу підвищенню рівня кваліфікації працівників напряму. У планах «НІБУЛОНу» запровадження системи оцінки знань, програм розвитку та оновлення мотиваційних схем, що дозволить співробітникам збільшувати свій рівень доходу, кваліфікацію та ринкову вартість як спеціалістів.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.