Розпочато будівництво плавкрана проекту POSS-901

У румунському місті Констанція, на суднобудівному заводі «SNC», 19 вересня 2012 року стартувало будівництво плавучого крана на замовлення компанії «НІБУЛОН».

У румунському місті Констанція, на суднобудівному заводі «SNC», 19 вересня 2012 року стартувало будівництво плавучого крана на замовлення компанії «НІБУЛОН».

Контракт на будівництво судна проекту POSS-901 було підписано 2 липня 2012 року. Завершення будівництва згідно контрактних зобов’язань – 28 лютого 2013 року.

Плавкран стане найбільш продуктивним перевантажувальним плавкраном в Україні. Він призначений для виконання вантажно-розвантажувальних робіт у грейферному режимі з вантажністю крана до 45 тонн і у режимі гака – до 60 тонн на внутрішніх водних шляхах, в Азовському морі та у 20-мильній узбережній зоні Чорного моря – цілорічно.

Початок будівництва суднобудівного замовлення, а саме різання метала проходило під наглядом фахівців компанії. По завершенні різання розпочнуться корпусні роботи.

Наразі на завод вже прибуло обладнання, закуплене «НІБУЛОНом»: чотири дизель-генератори «Volvo Penta» потужністю по 420 кВт (схема електричного приводу пропульсивного комплексу), приварне насичення «Marine Interior». Найближчим часом на завод прибудуть ґвинто-рульові колонки «Schotel» та інше обладнання – і завод буде повністю забезпечено всім необхідним для виконання замовлення.

По завершенні будівництва технічні характеристики судна становитимуть: 52,3 м довжини; 22 м ширини; 2 м осадки; 2000 тонн водотоннажності; не менше 4 вузлів швидкості.

Розробником суднобудівного проекту виступила миколаївська проектна організація «Торола Дизайн Групп», за техніко-технологічної участі керівництва та профільних спеціалістів компанії «НІБУЛОН».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН