Шануємо тих, завдячуючи кому здобуваємо успіх

У 2005 році розпочалася активна співпраця ТОВ СП «НІБУЛОН» з випускниками Одеської національною академії харчових технологій – за цей час в компанії було працевлаштовано понад 130 її випускників.

Сьогодні один з лідерів українського аграрного ринку ТОВ СП «НІБУЛОН» продовжує стрімко розвиватися в багатьох напрямках діяльності, реалізовуючи масштабний інвестиційний проект й освоюючи нові види діяльності. Це – результат роботи команди висококласних професіоналів, їх відповідального підходу до загальної справи, постійного прагнення до вдосконалення і розвитку.

Залучення до роботи талановитої молоді, молодих лідерів – один з основних принципів кадрової політики підприємства. Адже саме молодь, завдяки своєму таланту та цілеспрямованості, привносить свіжі ідеї в розвиток бізнесу. Реалізація вищезгаданого принципу передбачає створення міцного фундаменту для розвитку аграрного сектору економіки України.

Реалізовуючи такий підхід до пошуку майбутніх кадрів, компанія «НІБУЛОН» співпрацює з 38 українськими вищими навчальними закладами. Одним з ключових направлень діяльності підприємства є робота з сільськогосподарською продукцією – вирощування, зберігання та доведення до товарних кондицій, торгівля тощо. Відтак в компанії користуються найбільшим попитом такі фахівці, як технологи зберігання та переробки зерна, інженери-механіки елеваторної промисловості, фахівці з автоматизованих систем управління, економісти, бухгалтери та ін. Такі фахові спеціалісти, що працюють в «НІБУЛОНі», в більшості є випускниками Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ).

Вже понад сто років у цьому вузі готують висококваліфікованих спеціалістів для роботи у харчовій та зернопереробній галузях. Сьогодні це – один з найбільших та найпотужніших навчальних закладів України. За роки свого існування звідси випустились понад 65 тисяч спеціалістів, з них близько 2 тисяч – громадяни 75 країн світу!

У 2005 році розпочалася активна співпраця ТОВ СП «НІБУЛОН» з цим навчальним закладом – за цей час в компанії було працевлаштовано понад 130 його випускників.

На знак поваги і вдячності генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України, випускник академії 1971 року Олексій Вадатурський був запрошений на святкування 110-річчя академії, що проходило 19 жовтня 2012 року.

Святкування ювілею розпочалося у стінах вузу – на засіданні наукової ради. Ректор Богдан Єгоров (докор технічних наук, професор, випускник 1981 року) у своєму виступі розповів про багату історію та довгий шлях становлення закладу – від школи мукомелів до академії. «Найголовнішим нашим досягненням є випускники – своїм духом, самовідданою працею вони створили славу нашій академії А одним нашим ключовим досягненням вважаю те, що за всі 110 років існування закладу навчальний процес жодного разу не було перервано – попри всі катаклізми, які відбувались у суспільстві та країні», – зазначив він.

Після численних поздоровлень, вручення подарунків і нагороджень за особливі досягнення викладачів та студентів вузу урочистості було продовжено в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василько. Тут зібрались найкращі представники галузі. Багато теплих слів було сказано випускниками вузу, більшість з яких нині працюють провідними фахівцями та керівниками харчової й зернопереробної галузей.

Звертаючись до гостей заходу, колективу вузу та його випускників, Олексій Вадатурський зауважив, що академія славиться своїми справами, вченими, випускниками і вносить неоціненний вклад в розвиток України. 110 років – це поважний вік, дожити до якого можливо лише за умови правильного та здорового харчування. І хто як не колектив вузу знає про це абсолютно все. Випускники академії складають немалу частину колективу «НІБУЛОНа» – вони своєю молодою енергією, заповзяттям, здатністю до нестандартних рішень забезпечують безперервний розвиток компанії, стоячи на сторожі стабільності та прогресу багатьох аспектів її діяльності.

По завершенні свого виступу, на знак підтримання партнерських та дружніх відносин, генеральний директор «НІБУЛОНа» вручив ректору ОНАХТа Богдану Єгорову сертифікат на лабораторне, комп’ютерне обладнання та меблі вартістю близько 1 млн гривень – для комплектації чотирьох лабораторій кафедр автоматизації виробничих процесів та технології зберігання зерна. Нові модернізовані лабораторії, оснащені за останнім словом техніки, якісно покращать навчальний процес у вузі, сприяючи його осучасненню, практично збільшать кількість задіяних за новітнім обладнанням студентів і сприятимуть популяризації навчального закладу.

Професія харчовика є однією з найважливіших на планеті. Незважаючи на досягнення науково-технічного прогресу, людина навряд чи зможе обходитися без повітря, води та їжі в найближчі тисячоліття. Забезпечення населення якісними продуктами харчування є запорукою продовольчої безпеки України, здоров`я і розквіту нації.

Компанія «НІБУЛОН» вітає Одеську національну академію харчових технологій з ювілеєм!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН