Шкільна родина на екскурсії до «НІБУЛОНа»

Днями на перевантажувальний термінал і суднобудівний завод ТОВ СП «НІБУЛОН» завітали вчителі та учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54.

За словами вчителя Алли Василівни Симоненко, «уся шкільна родина з нетерпінням чекала цієї зустрічі, адже дуже важливо, щоб молодь була особисто знайома з провідним підприємством Миколаївської області та всієї України, тим паче «НІБУЛОН» – лідер не лише аграрної, а також й суднобудівної галузі нашої країни».

Спочатку екскурсанти завітали на перевантажувальний термінал. Фахівці компанії розповіли учням про основні напрями діяльності компанії «НІБУЛОН» та її структуру, познайомили з пунктом реєстрації транспорту, потужною виробничо-технологічною лабораторією, показали величезні куполи-зерносховища, новий комплекс з перевалки зернових та олійних культур й ін.

-  Коли говорять про підприємство,  відразу уявляєш собі якусь сіру територію. Але у вас по-іншому! Так зелено, дуже естетично й охайно, повсюди фонтани й зони відпочинку, ще й кафе є. Не завжди таке побачиш у парках міста, а тут на виробничому підприємстві… А загалом вражає усе – масштаби перевантажувального термінала, потужне обладнання, неймовірні куполи-зерносховища, колектив фахівців своєї справи, – розповідає десятикласник Владислав.  

Не менше захоплення в гостей викликав й суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН». Учні познайомилися з виробничими потужностями ССЗ, повністю занурившись в процес суднобудування. Також побачили флот компанії, зокрема несамохідні судна проекту NBL-90 та лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8».

- Я раніше ніколи не бувала на суднобудівних зводах, не бачила нічого подібного в житті. Навіть не віриться, що ці листи металу, рівненькі й гладенькі, зовсім скоро стануть великим судном. Скільки етапів обробки має пройти цей метал… У вас тут виготовляють таку кількість деталей різного розміру й форми, що усі, мабуть, я й не встигла побачити. Дуже класно, що у вас тут є потужності, які дозволяють повністю самостійно будувати судна, – зізнається учениця 10-го класу Дарина.

Пізнавальна екскурсія підприємствами компанії «НІБУЛОН» сповнила всіх без виключення яскравими та незабутніми враженнями, багато хто з учнів всерйоз задумався про майбутню професію. Діти ставили безліч питань, робили пам’ятні фото, а під кінець зустрічі зазначили, що хочуть повернутися сюди знову, але уже практикантами чи працівниками «НІБУЛОНа».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН