Судно нового проекту В2000 виконало свій перший рейс Південним Бугом!

Компанія «НІБУЛОН» не тільки відновлює та успішно розвиває річкове судноплавство, але й сприяє суттєвому зниженню завантаженості автошляхів і рівню техногенного впливу на навколишнє середовище.

19 травня 2016 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск на воду першого із восьми несамохідних суден проекту В2000, призначених для експлуатації на Південному Бузі.

І вже у червні, як і було анонсовано, судно NBL-029 розпочало свою роботу на Південному Бузі, вийшовши у свій перший рейс разом із буксиром «Кременчуцький» за маршрутом: перевантажувальний термінал у м. Миколаєві – філія «Новоодеська» – перевантажувальний термінал у м. Миколаєві.

Витративши на перехід трохи менше 8 годин, несамохідне судно прийняло у свої трюми 2 тис. тонн пшениці. Загальний час завантаження не перевищив восьми годин. Після повернення в Миколаїв зерновий вантаж із судна NBL-029 буде вивантажено для подальшого формування товарних партій.

Отже, тільки завдяки одному такому рейсу з автомобільних шляхів Миколаївської області знято 80 вантажівок. В подальшому ці судна будуть борознити Південний Буг караванами, перевозячи на один рейс по чотири тисячі тонн зерна, щоразу знімаючи з доріг Миколаївщини 160 вантажівок.

В планах компанії довести обсяги зернових вантажів, що перевозяться р. Південний Буг, до 1 млн тонн. Тобто кількість вантажівок на автошляхах зменшиться на понад 42 тисячі. А згідно з інформацією Міністерства інфраструктури України, кожен мільйон тонн вантажів, перенесених на річку, заощаджує близько 790 млн грн на ремонті дорожнього покриття.

Таким чином, компанія «НІБУЛОН» не тільки відновлює та успішно розвиває річкове судноплавство, але й сприяє суттєвому зниженню завантаженості автошляхів і рівню техногенного впливу на навколишнє середовище.

Нагадаємо, що в рамках реалізації комплексного проекту з відродження Південного Бугу як головної транспортної магістралі Півдня України, «НІБУЛОН» будує серію несамохідних суден проекту В2000, самостійно виконує днопоглиблювальні роботи на р. Південний Буг, по завершенні яких судноплавними стануть 134 км цієї річки, а також будує високотехнологічний перевантажувальний термінал у Вознесенському районі Миколаївської області, який уже наприкінці червня прийме зерно урожаю 2016 року.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.