Суднобудівники компанії завершують будівництво чергової серії лінійних буксирів пр. POSS-115

Днями суднобудівний завод «НІБУЛОН» ввів в експлуатацію перший буксир пр. POSS-115 NIBULON-8 та готує до спуску останнє із серії цього проекту судно – NIBULON-11.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

У машинному відділенні завершуються роботи з монтажу трубопроводів,  а також виготовлення та встановлення труб систем обслуговування енергетичної установки. У завершальній стадії і гідравлічні випробування загальносуднових систем.  Тим часом електромонтажники ведуть роботи з підключення пульта судноводія в ходовій рубці буксира і щита аварійно-попереджувальної сигналізації у приміщенні ГРЩ.  У житловому корпусі активно триває зашиття приміщень панелями і укладання плитки в санітарних блоках, на камбузі та в пральні.

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

На судні, що було спущено на воду зо два тижні тому, розпочато проведення добудівних робіт, у розпалі монтаж механізмів машинного відділення і гвинто-рульових колонок, встановлення труб під ізоляцію і панельне зашиття. Спеціалістами електромонтажної дільниці розпочато монтаж кабелю на судні.

Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)

Заводчани завершили виготовлення міцного корпусу судна, розпочато очищення і фарбування. Ведеться монтаж палубного обладнання і установка кранцевого захисту.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

На стапельному майданчику продовжується укрупнення днищевої частини міцного корпусу найдовшого та найширшого в історії суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судна – плавкрана проекту П-140. Водночас на інших дільницях підприємства, зважаючи на масштабність суднобудівного замовлення, також кипить робота з виготовлення необхідних комплектуючих, зокрема в монтажно-трубній дільниці виготовляються та монтуються труби баластно-осушувальної системи, збираються нові  бортові і днищеві секції в збірно-секційному цеху та тривають роботи з обробки металу і виготовлення деталей  у цеху металообробки.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.