Суднобудівники «НІБУЛОНа» працюють уже над шостим несамохідним судном проєкту NBL-91

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» продовжують розбудовувати український флот – два несамохідних судна проєкту NBL-91 та буксир проєкту 121М. Паралельно з цим триває обслуговування шести одиниць вантажного флоту компанії.

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

Після успішних швартовних випробувань несамохідне судно передано замовнику і незабаром приступить до роботи на річках України.

П’яте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10040)

На сьогодні готовність міцного корпусу судна складає 70 %. В активній фазі формування носової та кормової частини замовлення. 

На палубі встановлюються комінгси та леєрне огородження. Розпочалися й внутрішні роботи: монтуються трубопроводи, електрослюсарне і доізоляційне насичення.

Шосте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10041)

Фахівці металообробної дільниці активно готують метал для виготовлення деталей корпусу судна та задають темп роботи іншим виробничим підрозділам підприємства. У збірно-секційному цеху уже працюють над збиранням 24 секцій замовлення. 

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

Сьогодні суднобудівники займаються встановленням надбудови, після цього приступлять до розташування рубки на замовленні. Верхня палуба обладнується леєрним огородженням.

На буксирі вже змонтовано дизель-генератори фiрми Volvo Penta, насоси для осушувальної та баластної систем, а також усі необхідні цистерни різного призначення. Усі встановлені механізми готують до обв’язки. 

Найближчим часом мають стартувати роботи з ізоляції та зашиття приміщень судна, монтажу кабельної мережі та встановлення електричних щитів. 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН