Свято дитинства

1 вересня – це спільне свято для всіх поколінь. Це особливий день для кожного з нас, бо всі ми були дітьми. Школа – це особливий світ, сповнений досягненнями і радостями.

1 вересня – це спільне свято для всіх поколінь. Це особливий день для кожного з нас, бо всі ми були дітьми. Школа – це особливий світ, сповнений досягненнями і радостями.

Сьогодні освіта є одним із пріоритетних напрямків державної політики, що дозволяє молодому поколінню реалізовувати себе, повною мірою розкривати свої таланти, спрямовуючи їх на процвітання нашої рідної України. Саме у рамках здійснення державної політики в галузі освіти 1 та 2 вересня під егідою Миколаївської облдержадміністрації на чолі з головою Миколою Петровичем Кругловим та міського голови Володимира Дмитровича Чайки відбулась презентація 10 нових суперсучасних мультимедійних класів з природничих, математичних та гуманітарних наук у 4-х миколаївських школах (школи № 24, 51, 57, школа-інтернат № 6). Ініціативу обласної та місцевої влади у ці святкові першовересневі дні також підтримала і компанія «НІБУЛОН».

М.П. Круглов зазначив, що для обласної влади особливо нагальним сьогодні є питання налагодження системної співпраці влади і бізнесу. Зразковим прикладом такої системності та ефективності взаємодії владних та бізнесових структур Микола Петрович назвав сьогоднішню співпрацю обласної влади з ТОВ СП «НІБУЛОН»: «Ми дуже вдячні Олексію Опанасовичу за те, що левову частку чесно зароблених фінансових ресурсів він вкладає у майбутнє нашої країни – у наших дітей. Коли держава переживає непрості часи, дуже важливо, аби представники бізнесу здійснювали таку значну підтримку соціальній сфері, яку здійснює школам Миколаївщини компанія «НІБУЛОН» на чолі з О.О. Вадатурським. Його не треба підштовхувати – він сам прийняв таке рішення. Це – як частина його життя. Він постійно в контакті з дітьми і викладачами. Якщо він починає щось робити, то робить це системно і цілісно, а не час від часу. І ми вочевидь переконались, що талановиті діти, відчуваючи таку підтримку і піклування, розкривають свої таланти і здібності та йдуть уперед. Я б дуже хотів, аби якомога більше представників бізнесу усвідомили для себе соціальну необхідність займатися цією проблемою і більше вкладати в дітей як компанія «НІБУЛОН», бо без цього не може бути майбутнього. У нас багато охочих зруйнувати бізнес. Але якщо бізнес ведеться чесно, є соціально відповідальним, я завжди буду його захищати».

«Підтримуючи освіту, Олексій Опанасович здійснює велику підтримку місту, - підкреслив міський голова В.Д. Чайка. – Це звичайні школи, де нерідко можна зустріти дітей з малозабезпечених сімей. Я переконаний, що чим більше у нас буде таких вірних і надійних помічників, як «НІБУЛОН», тим швидше ми піднімемо освіту і всю соціальну сферу на сучасний європейський рівень, якого варті миколаївці».

Підтримуючи позицію голови облдержадміністрації М.П. Круглова та міського голови В.Д. Чайки, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О. Вадатурський відповів, що його компанія завжди прагне укріплювати партнерський зв’язок з місцевими та обласними органами влади: «“НІБУЛОН” завжди готовий підставити плече в реалізації тих ідей, які сьогодні області потрібні. Займатися соціальним питаннями треба системно. Тільки в цьому разі можна досягти певних результатів і успіхів. Якщо рік у рік системно працювати, то через певний час цей навчальний заклад просто не впізнаєш. Саме так мають співпрацювати влада і бізнес. Більше 5 млн. грн. на рік нашою компанією цілеспрямовано витрачається лише на вирішення соціальних питань, допомогу тим, хто її потребує по Україні».

Для 57 підшефних шкіл компанії по всій Україні вже традиційним стало отримувати корисні та цікаві подарунки від ТОВ СП «НІБУЛОН». Це і комп’ютери, і спортінвентар, і ремонт шкіл, і проведення освітлення, і безкоштовне харчування в їдальні тощо. Діти Миколаївщини вже п’ять років поспіль отримують особливий подарунок – корисну та цікаву книгу «Моє улюблене місто Миколаїв», що також видається за сприяння компанії «НІБУЛОН». Як стверджує генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський, компанія у своїй благодійній діяльності наслідує високу мету, аби діти з багатих і бідних сімей, з сіл та міста, незалежно від стану здоров’я мали однаковий доступ до освіти.

Особливо приємними для Олексія Опанасовича Вадатурського є не слова вдячності, що лунали в цей день у кожній школі, а новини про те, яких досягнень та високих результатів здобули підшефні «НІБУЛОНівські» школи за останні роки співпраці. Це високі місця на міських, обласних, всеукраїнських конкурсах і олімпіадах, гарні результати зовнішнього тестування, кількість учнів, що поступили на бюджетні місця в вищі навчальні заклади, інтерес та захоплення, що пробудили нові інтерактивні засоби навчання не лише у маленьких вундеркіндів, а й в учителів. Адже новітні технології дозволяють вчителю витрачати більше часу на самовдосконалення, самопідготовку, а це – зайвий плюс для навчального процесу.

Так, учениця 24 школи Кутянина Ірина сьогодні пише наукову роботу з фізики в Малій академії наук, але 2 роки тому дівчинка думала залишити рідну Матвіївську школу, що на той час не мала належного обладнання для наукових розробок, та перейти навчатись в іншу. Коли Іринка дізналась про новий мультимедійний кабінет з фізики, що на той час збиралась відкрити в їх школі компанія «НІБУЛОН», наміри юного науковця змінились. На щастя, тепер Ірина може отримати належну освіту і в рідній 24 школі. Як зазначає директор школи Жеребцова Тамара Володимирівна, сьогодні просліджується приємна тенденція: все більше дітей після 9 класу продовжують навчання тут, не переводяться у спеціалізовані міські ліцеї та гімназії.

Зі школою-інтернатом № 6 «НІБУЛОН» почав співпрацю лише в цьому році за ініціативою голови облдержадміністрації М.П. Круглова. Але вже сьогодні в школі відновлено ганок і подвір’я, зроблено ремонт в 4 класах, подаровано нові меблі, комп’ютери, мультимедійну техніку. Серед нових класів – кабінет психолога, української мови та літератури, історії та математики. Як говорять батьки і педагоги інтернату, для таких діток мультимедійний клас – це справжня знахідка, адже більшість інформації вони сприймають візуально. Це великий подарунок, який дирекція спеціалізованого начального закладу навіть не очікувала отримати. В цьому й полягає принцип роботи компанії «НІБУЛОН»: рівно високі можливості в навчанні для кожної дитини.

Сьогодні компанія «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором О.О. Вадатурським від щирого серця бажає всім, хто розпочав сьогодні штурм вершини знань, море дивовижних відкриттів, енергії, наполегливості та відмінних оцінок. Вчителям – нових ідей, професійних успіхів та натхнення.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН