ТЕРМІНАЛ ЦІКАВИЙ НЕ ТІЛЬКИ ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТАМ

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" часто відвідують гості із закладів освіти та вищих навчальних закладів різних регіонів. Знайомство з сучасним виробництвом важливе для викладачів.

Перевантажувальний термінал "НІБУЛОНа" часто відвідують гості із закладів освіти та вищих навчальних закладів різних регіонів. Знайомство з сучасним виробництвом важливе для викладачів.

  Днями термінал відвідали кілька груп екскурсантів, одна із них - вчителі географії з різних шкіл Миколаївської області, які проходять курсову перепідготовку при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Викладач географії в Миколаївській ЗОШ № 54Неоніла Іванівна Кузнецова розповіла, що вона вперше побувала на підприємстві, та й вперше на такому сучасному високорозвиненому підприємстві. Як для вчителя , який викладає економічну географію, отримала дуже цінний досвід, побачивши своїми очима, яка тут організація праці, які умови створені для співробітників, а головне, побачили високоорганізоване виробництво, якого в Україні не так багато.

На "НІБУЛОНі" проходять практику студенти багатьох Миколаївських вищих навчальних закладів, і теж відвідують термінал. Як відзначила студентка інженерно-економічного факультету НУК ім. Адмірала Макарова Юлія Рижик, про підприємство чули й читали багато цікавого, та дуже хотіли на власні очі побачити виробництво.

- Термінал вражає своїми потужностями, та незабутнє враження залишається від куполів. Жодного разу не бачила нічого подібного. Мені також сподобалась висока організація праці. Я рада, що пощастило проходити практику на такому сучасному підприємстві.

А ось Тетяна Бобина, Анна Добрянська та Тетяна Лакота, студентки цього ж факультету, відзначили механізацію виробничих процесів, лабораторію по контролю якості та естетично оформлену територію підприємства.

У переддень жіночого свята термінал відвідали вчителі  Миколаївської ЗОШ № 24, та знайомилися з підприємством. Директор школи Т.І. Жеребцова відзначила:

- Мені пощастило вже вдруге побувати на терміналі. Впевнена, що знайомство з таким сучасним підприємством буде на користь нашим вчителям. Для того, щоб навчити школярів, важливо самим знати й бачити подібні приклади успішного господарювання. Тепер я мрію привезти сюди на екскурсію наших випускників.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН