Тільки найкраще – від нашого поля до вашого столу!

Реалізовують завдання та забезпечують розвиток компанії в тваринницькій галузі служба тваринництва та продуктів його переробки і відділ по забезпеченню тваринництва та реалізації продуктів його переробки.

Тваринництво – одна з важливих галузей сільського господарства, яка існувала в Україні з давніх-давен. Для компанії «НІБУЛОН» вона є важливою в розрізі власного повноцінного багатовекторного розвитку. А реалізовують завдання та забезпечують розвиток компанії в цій сфері служба тваринництва та продуктів його переробки і відділ по забезпеченню тваринництва та реалізації продуктів його переробки.

Галузь тваринництва в компанії зосереджена у восьми філіях Вінницької, Житомирської, Миколаївської та Хмельницької областей та налічує 11 тисяч голів великої рогатої худоби та свиней. Окрім виробничого, розвиток тваринництва має значущий соціальний ефект – для розвитку галузі постійно створюються робочі місця, а всі філії підприємства забезпечуються продукцією власного виробництва.

«Поняття сезонності у нашій роботі відсутнє – оскільки і корми тваринам необхідні постійно, і реалізація продукції тваринництва також триває безперервно. Щодня нам доводиться стикатися з «професійними викликами». Час в нашій справі дуже важливий, тому коли виникають проблеми, вирішувати їх необхідно душе швидко», – розповідає начальник служби тваринництва та продуктів його переробки Микола Гончарук.

Він додає: «Ми маємо також бути в курсі подій на ринку тваринницької продукції, аби вчасно зреагувати на зміну кон’юнктури ринку та зробити відповідні прогнози. Можу сказати за себе і за колег: ми настільки перейнялися цією справою, що вона стала невід`ємною частиною нашого життя».

«Нашими фахівцями постійно здійснюється пошук шляхів розвитку та модернізації галузі, – додає фахівець служби Олена Станішевська. – Наприклад, регулярно покращується раціон тварин, адже саме використання збалансованого раціону забезпечує високу продуктивність тварин за найменших витрат кормів. Ми докладаємо усіх зусиль, аби тварини були нагодовані якісними кормами, що забезпечить їм здоровий розвиток. У раціонах годівлі використовуються премікси, вітамінні мінеральні добавки для балансування раціону за основними поживними речовинами, з метою отримання максимальної продуктивності».

«Для успішного розвитку галузі тваринництва, як і будь-якої справи, важливим є професійне зростання, – розповідає зоотехнік служби Артур Баркарь. – Ми ділимося своїми знаннями один з одним, не забуваючи про комунікацію та самонавчання. Фахову літературу вивчаємо постійно. Вміння ділового спілкування та здатність до виконання складних комплексних дій, в переважній більшості творчих – ось обов’язкові вимоги до кожного з нас».

Ветеринарний лікар служби Леонід Баранов зазначає, що зразкова витримка, уважність, комунікабельність та наполегливість колег – це саме те, чого б він із задоволенням повчився. «А ще заслуговує поваги їхня зацікавленість роботою і взагалі своєю темою. Вони постійно навчаються чогось нового, розширюють свій кругозір, актуалізують знання із фахових питань. Молодь у нас талановита!», – додає він.

Денис Шаловінський, начальник відділу по забезпеченню тваринництва та реалізації  продуктів його переробки, в компанії далеко не новачок. З 2005 працював у торговому відділі, в 2009 році був переведений у інший відділ, де працював на посаді начальника сектору. У 2013 році він вирішив кардинально змінити курс.

«Змін я не боявся, та й кардинально міняти вид діяльності було не лячно. Торгівля – у мене в душі (посміхається), це моє на сто відсотків. І на новому поприщі вже досягнуто певних результатів – у 2013 році (порівняно із 2012) вдвічі було збільшено обсяги реалізації м'ясо-молочної продукції, організовано роботу з передовими м'ясо- та молокопереробними підприємствами за найвигіднішими в регіонах цінами», – розповідає він.

І додає, що завдяки командній роботі зі службою тваринництва та продуктів його переробки на якісно новий рівень в компанії вийшло також свинарство й виробництво якісного молока – завдяки покращенню умов утримання тварин, поліпшення кормової бази, закупівлі якісніших компонентів для виробництва комбікорму тощо. Але на перешкоді розвитку, за словами Дениса Шаловінського, сьогодні стоять нагальні проблеми загальнодержавного рівня, серед яких імпорт Україною дешевої неякісної м’ясної продукції та ознаки цінової змови між підприємствами молокопереробної галузі, що є основними споживачами продукції молочного скотарства.

За словами економіста відділу Ірини Дмитришиної, в основі їхньої роботи стоїть своєрідний торговельний кодекс. Його основні постулати – це чесність та прозорість у роботі, рівноцінне відношення до всіх партнерів та оперативність. Вона додає: «Центральний офіс компанії – це наш другий дім. Особливо це стосується кімнати переговорів (посміхається), адже ледь не кожного дня ми (разом зі службою тваринництва) проводимо перемовини з представниками різних компаній. Наша команда домовляється не лише з питань реалізації продукції, а й щодо різноманітних інновацій у галузі, наприклад, укомплектування ферм новітнім аналізаторним обладнанням, балансування комбікормів та модернізації молочного обладнання».

Денис Шаловінський зазначає, що іншим важливим напрямком діяльності компанії є виготовлення власних м’ясних виробів. Вони не містять сої та штучних ароматизаторів, є стовідсотково натуральними та безпечними, виготовляються згідно з державними стандартами якості, використовується лише натуральне м’ясо, якість якого контролюється компанією на всіх етапах (від вирощування зернових та відгодівлі тварин до виробничого процесу у сучасному м'ясопереробному цеху). Смаки покупців у низці регіонів України вдовольняє надзвичайно різноманітний асортимент виробів: напівкопчені ковбаси, варено-копчені, варені, сардельки та молочні сосиски, копчений шпик, паштет, сало та інше. «В планах компанії, – зауважує він, – розширення виробництва та мережі реалізації, впровадження нових видів продукції задля досягнення максимальної якості, і – що головне – відкриття власного фірмового магазину в Миколаєві».

«У минулому році «НІБУЛОН» продовжив розвиток та оптимізацію власного комбікормового виробництва, – зауважує Ірина Дмитришина. – Активну участь взяв у цьому наш відділ і служба тваринництва та продуктів його переробки – за нашої безпосередньої участі було обрано, придбано та впроваджено спеціалізоване програмне забезпечення – програмний комплекс «Корм Оптима Експерт», призначений для вирахування та оптимізації рецептів сумішей. Використання даного програмного забезпечення якісно покращило та оптимізувало роботу тваринницьких підрозділів компанії».

Колеги, які забезпечують розвиток компанії в галузі тваринництва, й надалі продовжують реалізовувати добре відомий девіз «НІБУЛОНа»: «Тільки найкраще – від нашого поля до вашого столу!»

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН