ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» став ціллю інформаційної війни з використанням недосконалого законодавства України

ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» є багаторічним лідером суднобудування України, що будує повнокомплектні самохідні судна, єдине товариство, що відроджує технологію промислового суднобудування із морського алюмінію. Для подальшого відновлення України такі високопрофесійні кадри є надзвичайно цінними.

Разом із тим, ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» системно виконує розпорядження начальників ТЦК та СП щодо призову військовозобов'язаних, з лютого 2022 року призвано на військову службу за мобілізацією 80 працівників, що складає майже 20% від військовозобов'язаних штатних працівників підприємства.

Керівництвом заводу реалізовано низку заходів, спрямованих на підтримку мобілізованих працівників, навіть після скасування Верховною Радою України обов’язку зберігати заробітну плату мобілізованим працівникам.

Товариство продовжує надавати щомісячну матеріальну допомогу мобілізованим у розмірі 13 000 грн, а ще 22% зверху оплачує до бюджету за таку допомогу.

ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» при отриманні розпоряджень начальників районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки відпрацьовує їх в повній відповідності з вимогами чинного законодавства, а саме здійснює оповіщення та забезпечує прибуття.

1. Стосовно оповіщення.

1.1. Директором систематично видаються накази про оповіщення військовозобов’язаних та резервістів, що перебувають на обліку у відповідному РТЦК та СП та у триденний строк направляє копію наказу до РТЦК та СП (пп. 1 п. 47 Постанови КМУ від 30.12.2022 №1487).

1.2. Оповіщення працівника здійснюється під особистий підпис або засобами зв'язку у випадках передбачених законодавством.

1.3. Товариство забезпечує оповіщення працівників, які не були на робочому місці впродовж цих трьох днів у перший робочий день після виходу на роботу. На постійній основні зі звітними документами Товариство направляє на адресу відповідного РТЦК та СП повідомлення з наданням витягів з наказів про працівників, які тимчасово непрацездатні, перебувають у відпустці або у відрядженні (пп. 3 п. 47 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487).

2. Заходи забезпечення прибуттям військовозобов’язаних та резервістів до відповідного РТЦК та СП

2.1. Товариство здійснює контроль за результатами оповіщення та прибуттям військовозобов’язаних та резервістів до відповідного РТЦК та СП (пп. 4 п. 47 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487).

2.2. Товариство здійснює системну роз’яснювальну роботу в необхідності прибуття до РТЦК та СП. На прохідній на видному місці опубліковано інформаційна довідка щодо відповідальності за неявку після отримання повістки (доводяться статті 336, 337 Кримінального кодексу України, статті 210, 210-1, 211 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

2.3. Відповідальними особами за ведення військового обліку проводяться навчання, що полягають у доведенні вимог законодавства України з питань оборони та підписанні відповідного аркушу доведення таких вимог.

2.4. Керівником товариства надається автомобіль для доставки працівників до РТЦК та СП , та прийнято рішення про зберігання середнього заробітку за дні явки до РТЦК та СП (не залежно від строків перебування).

2.5. В якості додаткової мотивації Товариством прийнято рішення про надання щомісячної матеріальної допомоги працівникам, що призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» - є чи не єдине підприємство, що в умовах війни зберегло допомогу навіть після скасування Верховною Радою України такої законодавчої вимоги.

2.6. Застосовуються заходи передбачені трудовим законодавством, зокрема догани та звільнення.

2.7. Під тиском РТЦК та СП Миколаївської області тільки протягом березня – квітня 2023 року звільнено 7 працівників, більшість з яких є ключовими у виконанні міжнародного контракту який направлений на реалізацію Рамкового договору між урядами України та Франції щодо підтримки посилення морської безпеки та охорони України від 19 листопада 2019 року (Париж).

ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН», як і ТОВ СП «НІБУЛОН» є системно утворюючими Товариствами, що захищають інтереси як економічної безпеки, так і національної безпеки України в цілому. Ми на постійній основі допомагаємо Збройним Силам України, Силам територіальної оборони, Державній прикордонній службі, державним і приватним благодійним Фондам, громадам регіонів присутності, постраждалим внаслідок воєнних дій.

Тільки військовим частинам в період за цей рік ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» надано благодійної допомоги на суму понад 5 млн грн.

Переконані, що СБУ в Миколаївській області детально вивчить нашу справу та знайде людей, що підривають національну безпеку України із середини. Сьогодні окремі особи, на жаль, продовжують працювати на ворога та користуються недолугістю законодавства, що кримінальні справи відкриваються відразі після подачі заявки начебто про можливий злочин.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.