У Кременчуку триває будівництво додаткових ємностей філії компанії

У результаті загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на філії «Кременчуцька» становитиме близько 90 тис. тонн.

Як уже зазначалося, компанія «НІБУЛОН» збільшує обсяги зберігання зерна філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.) за рахунок будівництва додаткових ємностей для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів загальною ємністю 20 тис. тонн, а також автомобілерозвантажувача з приєднанням їх до наявного на підприємстві технологічного комплексу.

На сьогодні на будівельному майданчику повністю завершені роботи з улаштування палевих полів, які виконувала місцева  підрядна організація ТОВ «Промспецбуд». Усього було забито близько 800 паль, 233 з яких до Кременчука були доставлені з Миколаєва вантажним флотом компанії.

Спеціалісти з ТОВ «ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ» закінчили влаштування підземної галереї і норійного приямку та взялися за будівництво стін підземної галереї зерносховища на 16 тис. тонн.  Тим часом підрядною організацією ТОВ «Взаємодія» завершено будівництво ростверку  одного з двох  зерносховищ активного вентилювання на 2,3 тис. тонн.

Добігають наразі кінця і роботи з влаштування фундаментів нового автомобілерозвантажувача та внутрішньомайданчикових мереж водопостачання, каналізації та пожежного водопроводу. З наступного тижня будівельники розпочнуть монтаж металоконструкцій норійної вежі, автомобілерозвантажувача та верхніх галерей над зерносховищами.

Завершення будівництва та введення об’єктів в експлуатацію, що є оптимальним варіантом для вирішення потреб підприємства щодо збільшення обсягів одночасного зберігання зернової продукції та скорочення часу обробки автотранспорту, що її доставляє,  заплановано на 1 серпня цього року. У результаті загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на філії «Кременчуцька» становитиме близько 90 тис. тонн.

Нагадаємо, що 23 травня  урочисто введено в експлуатацію елеваторний комплекс ємністю 43 тис. тонн і новий причал (222 м) на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві. Це дозволить обслуговувати одночасно до 5 суден і одночасно зберігати 7 різних сільгоспкультур.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.