У «НІБУЛОНі» провели масштабну толоку

Друзі, сьогодні вся світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Захист довкілля та дотримання основоположних принципів глобального договору ООН є невід’ємною складовою стратегії сталого розвитку «НІБУЛОНу». Здійснюючи свою господарську діяльність, ми закладаємо сучасні технології захисту довкілля ще на рівні проєктів, вживаємо заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, а також реалізовуємо ініціативи щодо посилення екологічної відповідальності.

Напередодні міжнародного свята підрозділи компанії у різних куточках України провели масштабну толоку. Кожна філія виконала чималий обсяг робіт як на території підрозділів, так і на прилеглих територіях. Зокрема на потужностях компанії проведено регулярне косіння газонів, підстригання зелених насаджень, висадку квітів, дерев, спушування ґрунту, побілку дерев фруктових садів тощо. Оскільки наша екологічна свідомість не обмежується лише благоустроєм територій компанії, заходи толоки поширились й на суміжні ділянки, під’їзні дороги, санітарно-захисні смуги, зони відпочинку громад, де розташовані альтанки та дитячі майданчики. Всюди було проведено збір сміття та обкошування трави. Окрім того, за сприятливих погодних умов подекуди планується висадка саджанців дерев.

Наші підприємства є прикладом гармонійного поєднання сучасних технологій із неймовірними зеленими зонами. Переконані, що такі поєднання не тільки надихають на продуктивну роботу, а й сприяють формуванню екологічної свідомості.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.