У «НІБУЛОНі» створили внутрішню комісію для оцінки технічної бази елеваторів перед прийманням зерна

Елеваторний напрям «НІБУЛОНу» впроваджує нову систему контролю за підготовкою технічної бази підприємства. Відтепер у компанії діятиме внутрішня комісія. В її складі – представники філій, центрального офісу, пожежної безпеки, технічного департаменту та відділу якості. Це забезпечить комплексний підхід до оцінки технічної бази підприємства та ефективний контроль над усіма необхідними аспектами.

Нова процедура внутрішнього контролю передбачає ґрунтовний огляд готовності технічної бази усіх філій, зокрема перевірку готовності ємностей, термометрії, справності вагового та транспортного обладнання, санітарного стану території та акредитацію лабораторій елеваторів. За словами Валерія Реуцоя, директора по роботі елеваторів, це дозволить забезпечити надійність та безаварійність приймання зерна нового врожаю.

Звичайно, ми плануємо, щоб усі заходи були завершені до приймання першого врожаю. Зонально розподілені терміни виконання робіт передбачають, що на півдні вони будуть завершені раніше, а в західному регіоні, Полтавській та Черкаській областях трохи пізніше. Увесь процес має бути завершений до 15 липня. Найкращі елеватори будуть відзначені.

Впровадження нового підходу щодо внутрішнього контролю в «НІБУЛОНі» демонструє нашу зосередженість на підвищенні рівня технічної готовності та якості роботи. Це сприятиме впевненому прийманню та збереженню врожаю, що, у свою чергу, позитивно вплине на результативність роботи філій і підприємства в цілому, а також надасть компанії перевагу на конкурентному насиченому ринку.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.