У «НІБУЛОНі» в розпалі весняно-польові роботи

У виробничих філіях компанії «НІБУЛОН», що розташовані в одинадцяти областях України, активно триває комплекс весняно-польових робіт – сівба та первинний догляд за посівами.

Так, минулого тижня підрозділи компанії завершили ранньовесняне підживлення озимих культур у філіях південного та західного регіонів. Загалом підживлено 29 тис. га озимих зернових та ріпаку. Наразі розпочалися роботи з підживлення озимої пшениці й у філіях східного регіону, оскільки потеплішало тут пізніше.

Тим часом виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочали проведення першої культивації, а також роботи з обробітку ґрунту. Станом на сьогодні виконано близько 10 тис. га боронування зябу, що становить 20 % від запланованого обсягу. У розпалі боронування озимих та зябу.

У Миколаївській області повністю завершено сівбу ярого ячменю на площі близько 1000 га.

Варто зазначити, що для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів «НІБУЛОН» застосовує азотні та комплексні мінеральні добрива, засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників, використовує найкраще насіння. На сьогодні підприємства компанії повністю забезпечені насінням зернових і просапних до весняної сівби під урожай 2018 року. До того ж, фахівцями виробничого відділу постійно випробовуються інноваційні продукти й технології, завдяки яким показники виробництва залишаються високими.

Для виконання комплексу робіт компанією було здійснено оновлення парку сільськогосподарської техніки вітчизняного та імпортного виробництва, що налічує близько 3000 одиниць. Окрім того, на початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі 6 млн дол. США в оновлення сільськогосподарської техніки. І вже 29 березня на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві були презентовані доставлені в Україну сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, придбані за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3, які укомплектовані індивідуально під потреби нашої компанії, що дає змогу більш ефективно використовувати трактор на весняно-посівних роботах та сівбі озимих. Впроваджуючи стратегію оновлення парку зернозбиральних комбайнів, вже на сьогодні поставлено на філії південного регіону перші п’ять одиниць комбайнів Case та жаток до них.

Незважаючи на те, що цьогорічна весна видалася пізньою, завдяки злагодженим діям фахівців компанії «НІБУЛОН» комплекс весняно-польових робіт буде виконано в сприятливі агротехнічні терміни. 

Новини з теми

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.