У розпалі будівництво нового проекту

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у розпалі роботи із будівництва трьох буксирів нового проекту (121М) потужністю 1 200 к. с. кожен.

Нагадаємо, що нові судна стануть продовженням (із проектними доопрацюваннями) раніше реалізованого проекту 121, розрахованого для експлуатації внутрішніми водними шляхами України.

Тож наразі на першому буксирі проекту «Юрій Макаров», названому на честь видатного миколаївського суднобудівника, фінішували роботи з очищення та фарбування зовнішнього обшиття корпусу судна. Також вже завершено випробування приміщень на непроникність й випробування зварювальних швів.

Всередині судна завершується монтаж доізоляційного насичення, тривають роботи з укладання ізоляції в приміщеннях; активно ведеться монтаж трубопроводів суднових систем і монтаж суднових механізмів. Розпочато монтаж пропульсивного комплексу та збирання колони підйому ходової рубки.

Найближчим часом відбудеться спуск судна на воду – і на ньому розпочнуться добудовчі роботи.

Що стосується другого буксира проекту 121М, наразі свого кінця добігає формування міцного корпусу судна. На судні триває монтаж фундаментів, а суднові приміщення готуються до здачі на конструктивність. Також триває виготовлення й подальший монтаж виробів механо-слюсарної частини й доізоляційного насичення.

У рамках будівництва третього буксира здійснюється збирання секцій суднових блоків, зокрема № 1-3 (циліндрична частина корпусу) та № 4 (кормовий край).

Всі три буксири будуть введені в експлуатацію до 1 липня 2017 року, розпочавши свою роботу ще до початку нового маркетингового року.

Водночас на стапельному майданчику заводу будується корпус сьомого несамохідного судна проекту В2000.

Наразі на стапелі вже виконано монтаж секцій блоків № 1-2, триває укрупнення третього блока; у заводських дільницях триває виготовлення секцій для четвертого та п’ятого блоків.

Таким чином, за допомогою вантажного флоту «НІБУЛОН» планує перевозити водними артеріями України до 4 млн тонн вантажів на рік.

***

23 березня 2017 року у м. Миколаєві відбудеться розширене засідання Президії Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».

У рамках засідання члени Асоціації відвідають суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» та зможуть наглядно оцінити успіхи піонера аграрного суднобудування.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН