Унікальний плавкран «Святий Миколай» вже в Миколаєві!

30 липня 2013 року до Миколаєва прибув плавучий кран «Святий Миколай». Морський перехід тривав протягом двох діб.

 30 липня 2013 року до Миколаєва прибув плавучий кран «Святий Миколай». За 4 дні до цього, 26 липня, у м. Констанца відбулись урочистості з нагоди завершення будівництва крана. Морський перехід тривав протягом двох діб.

На причалі перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» екіпаж квітами зустрічали рідні та близькі, а також колектив компанії «НІБУЛОН». У зустрічі взяла учать і хрещена мати судна – Раїса Вадатурська з онуком Миколою.
 
Екіпаж, згідно з діючими правилами, пройшов прикордонний контроль та митний огляд.

За словами заступника генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з безпеки судноплавства Андрія Воліка, портом приписки плавкрана є Миколаїв. Але працювати «Святий Миколай» буде на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту
, виконуючи свою основну задачу - довантаження на рейді потужних морських суден типу «PANAMAX».
 
Нагадаємо, що за оцінками спеціалістів, дане судно є найбільш продуктивним перевантажувальним плавучим краном в Україні та може замінити до 10 типових суден, що працюють на українському ринку Добова потужність такого крана складає до 20 тис. тонн, що дорівнює потужності перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» в Миколаєві.

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.