Вагонний парк «НІБУЛОНа» демонструє свою ефективність

Півмільйона тонн збіжжя компанія перевезла залізницею за неповних два роки експлуатації власного вагонного парку.

«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя влітку 2019 року. Наразі власним вагонним парком із філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві ми вже перевезли 500 000 т збіжжя.

Досягати нових вершин у залізничних перевезеннях компанії допомагають 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу моделі 19-6869, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м, а також два локомотиви ТГМ 4.

Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві ми забезпечуємо весь ланцюжок завантаження-вивантаження й здатні максимально ефективно використовувати вагони-хопери. Така оптимізація також скоротила наші витрати на 30-40 % порівняно з орендованими вагонами «УЗ», адже власними вагонами ми робимо 5-6 обертів із центру країни до Миколаєва на місяць.

Одним із головних завдань, яке стоїть перед фахівцями компанії, – максимально функціонально поєднувати можливості кожного виду перевезень для оптимізації логістичного процесу та зменшення собівартості перевезення і навантажувально-розвантажувальних робіт. Багаторічний досвід компанії «НІБУЛОН» з організації логістичної інфраструктури допомагає активно переорієнтовувати вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. І щороку підприємству вдається підвищувати показники ефективності роботи як вантажного флоту, так і вагонного парку.

Так, 60 % вантажів компанія транспортує водою,30 % – залізницею і лише 10 % – автотранспортом, що беззаперечно сприяє збереженню українських автошляхів та покращенню екології країни.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.