Вдаримо замовним постом по бездоріжжю!, або Посіпакам присвячується...

Останнім часом в соціальних мережах група людей (серед яких кишенькові громадські активісти та народні депутати, помічник голови Миколаївської ОДА, інші чиновники місцевого рівня) почали активно захищати інтереси миколаївського обласного очільника...

Йому співають хвалебні оди, а невигідних йому – критикують. Візьмемо для прикладу тему доріг. Ви ще не знаєте, хто розбив усі дороги в області? А вищевказані особи знають і обов’язково вам підкажуть, що зробив це «НІБУЛОН». В унісон підхоплюючи цю та інші теми, ця зграя починає цькувати «НІБУЛОН», висловлюючи свої непрофесійні припущення, роздуми, невдалі жарти тощо.

Історія доводить, що життя таких пристосуванців схожі одне на одне. Сьогодні їм здається, що своїми коментарями вони управляють долями людей, компаній, цілих міст, а завтра, коли влада змінюється, вони залишаються ні з чим і починають собі шукати інші теплі місця. У той же час наша компанія, діючи чесно, відкрито та в рамках законодавчого поля, продовжує успішно розвиватися та підвищувати свій авторитет не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Рівень їхнього професіоналізму теж залишає бажати кращого, інакше б ці коментарі вже б давно передруковували поважні міжнародні інформаційні агентства. Тож не дивно, що пости цих користувачів соціальних мереж з обмеженим словниковим запасом розраховані на вузьку аудиторію прибічників брехні. Вони банально спекулюють на імені відомої компанії. Ось кілька цьому доказів.

Розкриємо секрет, про який вам не розповість ніхто з цих  посіпак: у Миколаєві, крім нашої компанії, працює низка інших підприємств, до портів та заводів яких прямують вантажівки з різних регіонів України – «Ніка-Тера» (трейдери «Noble» та «Луї-Дрейфус»), «Грінтурекс» (трейдер «Bunge»), «Нікморсервіс» (трейдер «Cargill»), ПАО «НКХП» (трейдер «Віртус»), «Агроальфатермінал» (трейдер «Агроекспортгруп») та «Екотранс» (трейдер «Кернел-трейд»). Загалом ці підприємства можуть приймати до 2000 вантажівок на добу. Але про них ніхто не згадує, бо немає вказівки згори.

Не варто забувати, що в місті сьогодні добудовується ще два потужних зернових термінали відомих міжнародних компаній, які за прикладом компанії «НІБУЛОН» інвестували кошти в зерновий бізнес в Миколаєві. І хоча об’єкти почали будуватися кілька років тому, теперішні очільники разом з низкою народних депутатів дуже полюбляють демонструвати свої здобутки саме за рахунок інвестицій, стосунку до яких вони не мають.

Та мова про інше. Керманичі і їхні посіпаки забувають наголосити на тому, що будівництво додаткових потужностей для перевалки зернових та олійних культур призведе до подвійного збільшення автомобільного транспорту через місто у напрямку морського торговельного порту Миколаїв. І зовсім забувають сказати, що, підтримуючи такого роду інвестиції, саме вони повинні подвоїти свої зусилля на залучення ще більших коштів для ремонту і будівництва доріг в місті та області, щоб пропустити цей потік вантажівок.

У той же час компанія «НІБУЛОН», реалізовуючи свою програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України, системно та комплексно вирішує проблему бездоріжжя в області та в Україні. У рамках цієї програми ми будуємо вантажний флот, перевантажувальні термінали, проводимо днопоглиблювальні роботи на річці Південний Буг для того, щоб зерно, а пізніше і будматеріали, метал, щебінь, пісок тощо транспортувалися водним транспортом, зменшуючи навантаження на автомобільні шляхи.

Завдяки реалізації цієї програми ми щороку зменшуємо кількість автомобільного транспорту, що приймається на перевантажувальному терміналі в Миколаєві. Натомість цей об’єм зернових та олійних культур транспортується водними шляхами. Так, за минулий рік нашим вантажним флотом тільки з Херсонської області було транспортовано понад 300 тисяч тонн зернових та олійних культур.

У 2016 році, завдяки вже працюючому терміналу в м. Нова Одеса та будівництву нового перевантажувального термінала на річці Південний Буг, ми плануємо зменшити перевезення зерна автотранспортом у напрямку міста Миколаїв ще на 550 тисяч тонн. Це дасть змогу уникнути доставки зерна автомобільним транспортом, що прямує до нашого підприємства з Кіровоградської, Черкаської та Київської областей. Зазначимо, що в поточному році ми плануємо інвестувати майже 30 млн доларів США на реалізацію цього проекту.

Розглянемо статистику. У 2013 році кількість прийнятих автомобілів на перевантажувальному терміналі становила 69 тисяч одиниць, у 2014 році – 46 тисяч, а у 2015 році – 33 тисячі одиниць. Очевидно, що компанія працює у напрямку зменшення прийому сільськогосподарської продукції з автотранспорту.

А ще посіпаки так красномовно і на постійній основі розповідають, що НІБУЛОН руйнує всі дороги, що інколи складається враження, нібито всі вантажівки, які проїжджають по території Миколаївської області та міста Миколаїв, наші. А насправді компанія має лише 66 вантажівок, які залучені до роботи по всій Україні.

Не варто забувати, що місто Миколаїв – транзитне місто, через яке цілодобово проїжджають тисячі вантажівок з контейнерами, наповненими продуктами харчування, будівельними матеріалами, овочами, піском, металом тощо. Та кого це цікавить? Адже посіпаки знають, що всі авто їдуть на «НІБУЛОН». Вийдіть на Варварівський міст та поцікавтеся, хто і куди їде. Відсоток авто, які прямують на «НІБУЛОН», мізерний.

Стосовно вантажівки ФОП Шевченка. Якось влітку минулого року один непрофесійний чиновник, Роман Хміль, спілкуючись чи то в колі знайомих, чи ще десь, вирішив, що на перевантажувальному терміналі зламалися ваги, а причиною їх поломки став перевантажений зерном автомобіль ФОП Шевченка. «Новина» здалася йому дотепною – і він швиденько написав пост у мережі «Фейсбук», а потім почав її тиражувати, роздаючи направо і наліво «експертні» інтерв’ю. Новина була миттєво підхоплена, адже мова йшла про відоме підприємство і вже нікого не цікавило, що було насправді і чи взагалі таке було.

Наша компанія неодноразово заявляла, що, по-перше, наші ваги не розраховані на таку вагу, а отже, ми не могли прийняти таку вантажівку, по-друге, наші ваги не виходили з ладу. До речі, наше підприємство не співпрацює з ФОП Шевченко. Але кого ж це цікавить? Вони знають все! На власні очі бачили! Знайомий знайомого сказав і т.п.

Щоб уникнути подальших інсинуацій, у вересні 2015 ми звернулися до ФОП Шевченка з офіційним листом, в якому повідомили, що на перевантажувальному терміналі компанії встановлено ваги марки КОДА – ТВА-80-2, які мають номінальну завантаженість 80 тонн та обмежують приймання автотранспорту, маса брутто яких перевищує 80 тонн. Додатково в цьому листі ми звернулися до перевізника, щоб останній не перевищував дозволені Укравтодором та Державтоінспекцією встановлені норми навантаження.

І ще один штрих. Представники влади постійно говорять про розвиток міста в якості міста-порту, але зовсім не займаються вирішенням питань, які дійсно перешкоджають Миколаєву стати ним. Найдорожчий в світі суднозахід в Миколаївський порт, завищений канальний збір та низка інших перешкод руйнують конкурентоспроможність Миколаївського регіону та роблять його донором одеських портів. Адже кошти, які повинні йти на розвиток нашого міста, аграрної та портової сфер, йдуть у якості дотацій на розвиток одеських портів. Вщент розбиті дороги і відсутність коштів на їхній ремонт теж не додає конкурентоспроможності нашому регіону та підприємствам. А погодьтеся, ці кошти не завадили б нашій області та місту в ремонті і будівництві сучасних доріг.

В угоді про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна», в одному з пунктів зазначено: «Розроблення довгострокової стратегії розвитку високотехнологічних виробництв із визначенням галузей-драйверів, що дасть можливість забезпечити створення нових робочих місць та повернення трудових мігрантів, переорієнтацію системи державного замовлення в освіті під завдання зазначеної стратегії (2015 рік)». Так чи не є компанія «НІБУЛОН» саме компанією-драйвером, яка і створює робочі місця, наприклад для суднобудівників? Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» – єдине успішно працююче суднобудівне підприємство в Миколаєві, де в черзі на працевлаштування стоять тисячі фахівців.

Хоча обласний очільник чомусь вирішив передчасно поховати суднобудівну галузь. (Мериков: Надо перестать ассоциировать Николаев с городом корабелов, это - транспортный хаб Украины.) Мабуть, забув про Розпорядження КМУ від 6 травня 2009 року № 581-р «Про схвалення Стратегії розвитку суднобудування на період до 2020 року», в одному з пунктів якого мова йде про необхідність залучення стратегічних інвесторів.

P.S.

Останнім часом дуже модно та трендово стало називатися громадськими активістами, проявляючи свою активність на сторінках соціальних мереж, а не реальними справами. Але чомусь ці активісти вирішили, що вони розбираються у кожній сфері, мають право безпідставно звинувачувати і зовсім втратили почуття відповідальності за сказане. Їм не важливі реальні результати компанії, для них головне прислужитися. Мабуть, коли тему з дорогами буде вичерпано, ця "зграя" почне "захищати" знедолених карасів Південного Бугу.

*  *  *

ПОСІПА́КА, и, чол. і жін., зневажл. Прислужник, готовий допомагати в будь-яких діях, перев. ганебних; поплічник (Академічний тлумачний словник).

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.