Вебінар Атлантичної Ради: українському аграрному бізнесу потрібен «коридор фінансування»

У четвер 8 грудня генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський взяв участь у вебінарі, організованому Атлантичною Радою у Вашингтоні, стосовно гострої потреби у підтримці Західними партнерами аграрного сектора України.

Під час панельної дискусії Андрій Вадатурський розповів, як компанія «НІБУЛОН» розробляла інноваційні рішення для подолання перешкод в умовах військового часу та як аграрний сектор України терміново потребує від кредиторів надання розширених можливостей фінансування для забезпечення його виживання.

«Була надана значна міжнародна підтримка зернового коридору, але український агробізнес також потребує коридору фінансування. Головне завдання агробізнесу – пережити війну, а потім ми маємо підготуватися до майбутніх інновацій, інвестицій та зростання. Ніщо з цього не буде можливим без фінансових гарантій», – сказав Андрій Вадатурський.

Він пояснив, що український агробізнес зараз не має доступу до міжнародних фінансових ринків і наразі стикається з непомірно високими кредитними ставками всередині країни. Це означає, що для підготовки до наступного сільськогосподарського сезону та інвестування в стратегічні рішення для подолання перешкод, пов’язаних з війною, агробізнес має дуже обмежені ресурси або не має їх зовсім. Збільшення підтримки Заходу має вирішальне значення для того, щоб сільськогосподарський сектор пережив цю кризу та продовжував відігравати свою важливу роль у глобальній продовольчій безпеці та відбудові України після війни.

Модератором панельної дискусії був редактор видання UkraineAlert Пітер Дікінсон, також в ній взяли участь Айварас Абромавичус, колишній міністр економіки та торгівлі України, адмірал Джеймс Фогго, декан Центру морської стратегії (Center for Maritime Strategy), та докторка наук Ганна Шелест, директорка безпекових програм Ради зовнішньої політики «Українська призма».

Запис події доступний тут.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.