Великі Коровинці – не полустанок, а залізнична станція!

У 2011 році у смт Великі Коровинці (Чуднівський район Житомирської області) було відкрито філію «Тетерів» – новий сучасний елеваторний комплекс ТОВ СП «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур.
У 2011 році у смт Великі Коровинці (Чуднівський район Житомирської області) було відкрито філію «Тетерів» – новий сучасний елеваторний комплекс ТОВ СП «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур.
 
Сьогодні колектив молодого підприємства святкує другу річницю від дня заснування!
 
«Я прекрасно пам’ятаю, як все починалось, адже працюю на елеваторі з першого дня заснування, – розповідає Андрій Деревицький, головний енергетик. – Елеватор виростав на моїх очах. Особливо приємно згадувати початок будівництва, коли тільки-но будівельні роботи лишень набирали обертів: розбирались та модернізувались існуючі будівлі, забивались перші палі, рились котловани. Зведення трансформаторної підстанції – і моїх рук справа, моя гордість, адже працював разом з будівельниками від початку і до здачі. А сьогодні на місці колишнього майданчика – промисловий велетень, символ нашої блискучої трудової перемоги!»
 
«Коли елеватор ще навіть не розпочав свою роботу, всіх нас вже переповнювала гордість. Наші успіхи, успіхи компанії – це подарунок для Великих Коровинців, шанс на краще життя. І я, як місцева жителька, цього не приховую. На кошти компанії у нас відремонтували школу, клуб, дитячий садок, краєзнавчий музей. Сама думка про те, що в нашому селі буде працювати потужне надійне підприємство, колись для нас здавалася фантастичною. Мало того, «НІБУЛОН» в нашому селі провів також централізоване водопостачання, відремонтував дороги, встановив вуличне освітлення, нове життя отримав залізничний шлях. Раніше ми Великі Коровинці лише полустанком і називали, а тепер – справжньою залізничною станцією! Із приходом компанії наш населений пункт якісно оновився», – зазначає Оксана Лукашенко, завідуюча господарством.
 
«Прихід компанії до нашого району – це великий прорив, на який ми всі так чекали. Створення нових робочих місць – це величезний успіх для Великих Коровинців, – розповідає головний механік Анатолій Ткачук. – У нас робочі місця створюються за передовими світовими стандартами, всі трудові взаємовідносини оформляються легально, ніякої зарплати в конвертах, тільки висока і тільки «біла». А це відразу і хороші перспективи для пенсії. Тому працюючи в компанії, можна впевнено будувати плани на майбутнє».
 
У відповідь на соціально орієнтовану політику компанії колектив філії відповідає успішною та злагодженою роботою підприємства. З першого дня роботи елеватора вже прийнято понад 190 тис. тонн сільгосппродукції із 8 389 одиниць автотранспорту, зокрема майже 140 тис. у 2012-13 маркетинговому році!
 
Юлія Федючка, головний бухгалтер, роботу у компанії вважає справжнім досягненням і про переїзд не жалкує. «Той факт, що одразу після завершення вузу я потрапила в «НІБУЛОН», для мене є удачею. Отримати серйозну роботу молодому спеціалісту – не кожному так пощастить. Приємно працювати серед професіоналів, в злагодженому, дружньому, добросовісному колективі, де люди не бояться роботи, де тобі завжди підкажуть та допоможуть. Це наш стиль роботи – бути дружніми та прагнути бути найкращими! З теплом я згадую свій перехід із філії «Південний Буг», де працювала на посаді бухгалтера, до Великих Коровинців на посаду головного бухгалтера».
 
«Колектив у нас молодий, але вже досвідчений. Кожного дня ми працюємо над його укріпленням, робимо його більш дружнім. Тому працювати в компанії – чудово! Я люблю свою професію, яку обрала ще в дитинстві. В «НІБУЛОНі» завдяки різнобічній діяльності кожного дня дізнаєшся щось нове, вчишся, розширюєш кругозір. Не багато інших компаній мають таку характерну рису», – зазначає Олена Антонюк, начальник ВТЛ.
 
З першого дня роботи елеватор став окрасою і селища, і району, переконані працівники філії. «До нас регулярно екскурсії приїжджають – студенти, школярі, туристи. У нас – передове сучасне високотехнологічне підприємство, тож є чим гордитися і що показати. Також це прекрасна можливість для нашого молодого колективу знайомитися з новими людьми, ділитися досвідом, розповідати про професію. А проводити екскурсії, бути гідом – це у нас вважається за честь», – розповідає старший майстер Андрій Васюсін.
 
«Працювати з такими людьми – це запорука успіху для керівника, – зауважує директор філії Сергій Письмак. – Я пишаюся тим, як ми працюємо, адже успішно працювати на благо компанії – значить і на перспективу, і для себе. Переконаний, що і жителі Великих Коровинців – основа нашого колективу – такої ж думки. Адже «НІБУЛОН» – це яскравий приклад передової роботи».

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.