Віцепрезидент ЄБРР Алан Пію з офіційним візитом вперше відвідав «НІБУЛОН»

Вчора миколаївські підприємства компанії відвідали представники ще однієї міжнародної фінансової установи – Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), з яким компанію поєднує близько 10 років плідного та надійного співробітництва.

Разом із очільником компанії Олексієм Вадатурським та фінансовим директором Ольгою Бабаніною делегація у складі віцепрезидента ЄБРР Алана Пію, заступника голови ЄБРР в Україні Лесі Кузьменко та провідного банкіра департаменту агробізнесу ЄБРР Анни Лебединець відвідала спочатку суднобудівно-судноремонтний завод  «НІБУЛОН», де особливу увагу було приділено саме новим цехам підприємства, що були збудовані у рамках чергового етапу реконструкції, який проходив за підтримки у т. ч. і ЄБРР.

– Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» виконує роботи з повнокомплектного будівництва суден та судноремонту, які відповідають вимогам Регістра судноплавства України. Одночасно з цим ми активно ведемо роботи з реконструкції та модернізації підприємства. Усе це ми робимо для того, щоб наш завод був кращим в Україні, – зазначив у ході перемовин Олексій Вадатурський.

Також керівник компанії відмітив, що сьогодні на всіх суднобудівних підприємствах країни працює всього близько 3000 осіб, з яких понад 700 працівників забезпечує роботою саме нібулонівська верф.

Піднялися гості і на спущений на воду у травні цього року для добудівних робіт 140-метровий перевантажувач NIBULON MAX, розміри якого викликали у них неабияке враження.

– Усі, хто приїжджає до нас на ССЗ, кажуть, що неможливо за такий короткий термін завершити будівництво цього судна. А я  їм  впевнено кажу, що приїжджайте 20 вересня на Міжнародний форум TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, у рамках якого  відбудеться урочисте введення в експлуатацію судна проєкту П-140, – і ви побачите, що це можливо, – з гордістю заявив генеральний директор «НІБУЛОНа».

На перевантажувальному терміналі делегацію ЄБРР детально познайомили з принципами та специфікою його роботи. Розповів очільник компанії  і про повний цикл обслуговування транспорту, який заходить на територію термінала. Зокрема особливо зацікавила гостей система кодування постачальників зернової продукції, яка робить процес приймання зернових повністю автоматизованим та повністю виключає можливість працівників впливати на процес оцінки якості зерна.

Біля причалу перевантажувального термінала гості мали змогу побачити вантажний флот компанії. Так,  екіпаж буксира проєкту 121 «Переяславський» продемонстрував процес опускання рубки капітана та завалення щогли, що дозволило нам вирішити проблему з розведенням мостів. Піднялися представники банку  й на борт буксира-кантувальника проєкту Т3500 «НІБУЛОН-100», де відвідали побутові кімнати, машинне відділення, познайомилися з системою управління судна.

ЄБРР і «НБУЛОН» об’єднує давнє і надійне партнерство, яке розпочалось з отримання українською компанією кредиту ще у липні 2010 року. За цей час нашою компанією погашено кредитних ресурсів ЄБРР у розмірі 450 млн дол. США. За підтримки цієї міжнародної фінансової установи «НІБУЛОН»  уперше в історії нашої держави самостійно взялася за відродження внутрішніх водних перевезень і суднобудування –галузей, які до цього часу вважалися навіки втраченими. Спільними зусиллями ми  реалізували низку інвестиційних проєктів, спрямованих на розвиток інфраструктури України, зокрема річкової логістики, та вітчизняного суднобудування.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН