Від якісних шляхів до європейського майбутнього: «НІБУЛОН» витратить 8,3 млн. грн на ремонт доріг у 2015 році

Цього року проблема стану вітчизняних автомобільних доріг постала як ніколи гостро. Компанія «НІБУЛОН», як давно відомо, завжди застосовує комплексні підходи до вирішення тих чи інших проблемних питань.

Наприклад, щоб знизити завантаженість автошляхів України, а відтак і зберегти їхнє дорожнє покриття, компанія успішно реалізовує інвестиційний проект з відродження українських річок як транспортних магістралей. Завдяки цьому проекту компанія щорічно спрямовує понад 1,5 млн. тонн зернових вантажів з автошляхів на воду. Тобто, завдяки «НІБУЛОНу» з автомобільних шляхів України знято понад 47 000 автомобілів на рік!

Будучи соціально-відповідальним підприємством, «НІБУЛОН» щороку інвестує кошти і у ремонт дорожнього полотна. Зокрема на ці цілі у компанії заплановано витратити майже 8,3 млн. грн.

«НІБУЛОН» фінансує роботи з відновлення автомобільних шляхів у всіх регіонах країни, де працюють підрозділи компанії. Вже проведені ремонтні роботи в межах населених пунктів, у яких розміщуються виробничі філії компанії в Полтавській (філії «Кременчуцька» та «Артемівська»), Житомирській (філія «Тетерів»), Київській (філії «Переяславська» та «Денихівська»), Миколаївській (філія «Новоодеська»), Херсонській (філія «Козацька» та с. Отрадокам’янка), Хмельницькій (філія «Смотрич») і Черкаській (філії «Золотоніська» та «Вітове») областях.

У деяких випадках, за кошти компанії здійснювалося будівництво дороги. Так було у селищі Козацьке на Херсонщині, де на одній з вулиць довжиною 700 метрів полотно фактично було відсутнє.

Наразі проводяться ремонтні роботи під’їзної дороги до філії «Золотоніська» на Черкащині. В Полтавській області виконується ремонт асфальтобетонного покриття за межами с. Мар’янівка та дороги за межами смт Артемівське. Завершення цих робіт заплановане на вересень поточного року. Планується ремонт дорожнього покриття із залізобетонних плит на під’їзді до філії «Артемівська», який виконуватиметься власними силами компанії.

Окремо слід виділити проект по улаштуванню нового бетонного покриття дороги, яке наразі прокладається замість асфальтового в с. Кулажинці Гребінківського району на Полтавщині. Майже місяць компанія через зволікання Укравтодору та Полтавського облавтодору не могла отримати дозвіл на виконання цих робіт за власні (!) кошти. Проте, все ж таки, нещодавно на технічній раді Укравтодору була погоджена схема дороги та отриманий дозвіл від Полтавського облавтодору. Наразі роботи вже виконуються і триватимуть до жовтня 2015 (включно). Загалом роботи будуть виконані на площі 10800 м², а їх загальна вартість складе майже 5 млн. грн.

Нагадаємо, що у 2015 році, «НІБУЛОН» за власною ініціативою узгодив з міською владою та здійснив ремонт доріг на визначених ділянках міста Миколаєва (по вул. Чигрина – від вул. Пушкінської до пров. Корабелів, по пров. Корабелів – від вул. Чигрина до вул. Новосельської, по вул. Новосельській – від пров. Корабелів до пров. Суднобудівельників, по пров. Суднобудівельників – до вул. Каботажний узвіз та Індустріальна).

Таким чином, «НІБУЛОН» впевнено втілює в життя соціально орієнтований, європейський вектор розвитку не лише підприємства, а й країни, адже якісні дороги позитивно вплинуть на зростання вітчизняної економіки. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.