Віктор Ляшко підтвердив повноцінну роботу лабораторії, яку організував «НІБУЛОН» на базі Миколаївського обласного лабораторного центру (ВІДЕО)

Офіційно повідомляємо, що будь-яка інформація про те, що «НІБУЛОН» нібито передав Миколаївському обласному лабораторному центру МОЗ України непрацююче, несправне обладнання, неповний набір тест-систем чи тим паче, що нібито саме наше «несправне» обладнання і є причиною того, що в Миколаєві досі не можуть виявити хворих на COVID-19, – вигадана, абсолютно неправдива (фейкова) інформація.

Створена нами додаткова лабораторія працює в штатному режимі, а працівники цієї лабораторії, яка підпорядковується МОЗ України, виконують необхідні дослідження (потужності дозволяють виконувати до 400 досліджень на добу).

Підтвердженням наших слів є пряма мова Віктора Ляшка, заступника Міністра охорони здоров'я – головного державного санітарного лікаря України, який сьогодні відвідав Миколаїв з метою перевірки обласного лабораторного центру, обласної інфекційної лікарні та низки інших закладів та установ, покликаних протидіяти поширенню коронавірусної інфекції:   

  У першу чергу ми подивилися, як засідає штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Подивилися вірусологічну лабораторію. Вірусологічна лабораторія сьогодні готова робити до 500 тестів полімеразної  ланцюгової реакції  на добу. Тому, якщо буде така необхідність, вірусологічна лабораторія забезпечить усе, що потрібно. Також додатково скажу, що перед моїм приїздом ми вночі провели спецоперацію: ми забрали в одній з лікарень у хворих з пневмонією зразки і доставили їх не в цю вірусологічну лабораторію, а в іншу лабораторію, яка знаходить за межами території області. Результати, які ми отримали, підтверджують, що дослідження співпадають… Я поспілкувався з вірусологами і працівниками лабораторії. Мені чітко показали дві лабораторії. Показали перспективний план розгорнення потужності навіть в цій лабораторії. Плюс спеціалісти чітко знають, де можна додатково посилювати і збільшувати кількість тестів, тому це мене задовільнило. Питання в тому, що зараз будемо дивитися інші алгоритми. Сьогодні, ну, з чого ми розпочали – лабораторія готова до проведення 500 досліджень на добу, забезпечена повністю ампліфікаторами, забезпечена розхідними матеріалами, забезпечена засобами індивідуального захисту, працівники лабораторії отримали заробітну плату. 

Зважаючи на це, закликаємо ЗМІ та користувачів соціальних мереж не розповсюджувати фейки та не створювати паніку у суспільстві. 


Відео: НикВести


Новини з теми

Шахраї продовжують полювання

Шахраї продовжують полювання

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.