Виробничі філії компанії завершують підготовку сільгосптехніки до нового аграрного сезону

На філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» йде активна підготовка наявної техніки до нового аграрного сезону.

Для ведення інтенсивних технологій виробництва сільськогосподарських культур, що є однією з умов утримання компанією «НІБУЛОН» лідируючих позицій на аграрному ринку не лише України, але й Чорноморського регіону, на виробничих філіях діють машинно-тракторні станції (МТС), укомплектовані повним набором сучасної сільськогосподарської техніки як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, а також легковим та вантажним автотранспортом.

Зокрема на сьогодні парк сільськогосподарської техніки компанії налічує близько 3000 одиниць. Наразі на філіях ТОВ СП «НІБУЛОН» йде активна підготовка наявної техніки до нового аграрного сезону. Так, механізатори компанії завершили підготовку всіх легких тракторів. Причіпна техніка, яка виходить у сезон, тобто культиватори суцільного обробітку, сівалки зернові також всі відремонтовані і готові до використання. Поточний ремонт просапних  сівалок, які вийдуть на роботу в травні, закінчать уже за тиждень.

Зважаючи на те, що більшість важких тракторів компанії працювали і взимку, то їх ремонт розпочався лише наприкінці лютого, однак підготовка техніки на всіх філіях йде за графіком і до  розпалу польових робіт усе буде готово.

Використання сучасних методів і матеріалів при техобслуговуванні сільгосптехніки дозволяє продовжити її моторесурс, незважаючи на високі напрацювання. Завдяки тісній співпраці із зарубіжними компаніями-виробниками сільгосптехніки були вдосконалені конструкції сільгоспмашин, поліпшені показники роботи техніки в ґрунтово-кліматичних умовах України.

Нагадаємо, що на початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі 6 млн дол. США в оновлення сільськогосподарської техніки. І вже 29 березня на перевантажувальному терміналі компанії у Миколаєві були презентовані доставлені в Україну сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, придбані за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3, які укомплектовані індивідуально під потреби нашої компанії, що дає змогу більш ефективно використовувати трактор на весняно-посівних роботах та сівбі озимих.

Окрім того, компанія закупила  шість культиваторів Tiger-Mate II, три сівалки Kinze 3000 та дискову борону Lemken Rubin 6. Разом із тим, виконуються угоди про поставку п’яти комбайнів  Case IH Axial Flow 6140 (два з яких разом із чотирма жатками вже отримано) і п’яти комбайнів  John Deere S760. Основними перевагами в роботі нової техніки є висока потужність і мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності. І звичайно ж найкращі умови для роботи операторів.  

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН