Вітаємо Оксану Кудлай з призначенням на посаду Директора із постачання

Оксана приєдналась до команди «НІБУЛОНу» у травні.

Має вищу юридичну та економічну освіту і понад 20-річний досвід роботи у сфері управління ланцюгами поставок, включаючи ЗЕД, транспортну, закупівельну та виробничу логістику, у таких галузях як FMCG, промислове виробництво, агробізнес. Працювала в таких національних та міжнародних компаніях як «АБА Астра», «Атлантік», «HarvEast Holding», «Мрія Агрохолдинг», «Ерідон».

Має успішний досвід організації проєктів, зокрема в кількох стартапах. Була залучена як сторонній експерт до проєктів KAZCHEM (Астана) та Dialectiсa (Лондон).

На посаді Директора із постачання Оксана відповідатиме за організацію та централізацію процесу закупівель, проведення тендерів, організацію імпорту окремих матеріалів для виробництва.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.