Вітаємо з призначенням на посаду Директора з агровиробництва Олега Веселова

Олег приєднався до команди «НІБУЛОНу» у квітні 2023 року як консультант з питань технологій департаменту з агровиробництва.

Закінчив Центральноукраїнський національний технічний університет у Кропивницькому за спеціальністю «Агрономія». Має великий досвід роботи в агробізнесі на керівних посадах. Зокрема працював директором з виробництва в компаніях TRIGON FARMING та «Аграрні системні технології».

На посаді Директора з агровиробництва в «НІБУЛОНі» Олег буде відповідати за визначення стратегічного вектору розвитку агронапрямку, розробку плану дій його реалізації, включаючи інвестиційні програми та бюджетування.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.