З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі!

Від щирого серця вітаю із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай прийдешні свята дарують радість і впевненість у майбутньому.

Рік, що минає, навчив нас ще більше цінувати найдорожче – здоров’я та життя рідних і близьких людей. Він провів нас через нелегкі випробування і дав змогу переосмислити важливість, здавалося б, простих речей.

З вірою у краще я бажаю, щоб 2022-й розгорнувся перед вами чистим полотном, яке буде розфарбоване тільки позитивними та добрими подіями, яскравими ідеями та новими починаннями. Нехай вас сповнює невичерпна енергія і непереборна сила до розвитку й вдосконалення. Усі мрії обов’язково здійсняться, головне – вірте в себе та йдіть до мети!

Щастя, благополуччя та міцного здоров’я вам та вашим родинам.

З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

Олексій Вадатурський

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.