«Зірки першої величини»: служіння землі та людям

19 квітня 2011 року в рамках ХІ виставки «Миколаївська книга» відбулась зустріч миколаївської громадськості з Олексієм Вадатурським. Приводом до зустрічі стало видання книги «Зірки першої величини», в якій ідеться про Героїв України.

19 квітня 2011 року в рамках ХІ виставки «Миколаївська книга» відбулась зустріч миколаївської громадськості з генеральним директором ТОВ СП «НІБУЛОН», Героєм України О.О. Вадатурським. Приводом до зустрічі стало видання у Києві при підтримці Олексія Опанасовича книги «Зірки першої величини», в якій ідеться про Героїв України агропромислового комплексу.

«Я дуже ціную те, що я живу в Миколаєві, - говорить Олексій Опанасович Вадатурський. - Тому роблю все, аби кращі люди Миколаївщини могли реалізувати себе і щоб про їх талант узнали не лише в Україні, але і в інших куточках світу. Я роблю це від щирого серця, з великою повагою до вас, не обмежуючи у якості та у виборі видавництва. Всім відомо, що наше підприємство є лідером в аграрному секторі України, тому я все роблю для того, аби ті, кому я допомагаю, також ставали найкращими».

Олексій Опанасович особисто вручив примірники книги «Зірки першої величини» вдові Героя України, керівника ЗАТ «Ольвія» Федора Антоновича Іванова Ірині Михайлівні Івановій: «Для мене Федір Антонович є вчителем, і у своїй роботі я брав приклад з нього. Його знання та досвід я буду нести через усе життя. Я завжди буду пам’ятати Федора Антоновича, як аграрія, який усе досяг своїми руками».

За словами автора ідеї та керівника проекту створення книги «Зірки першої величини», головного редактора українського щотижневика «Агропрофі» Тетяни Олександрівни Шелкопляс: «Ця книга – насправді безпрецедентний проект, таких не існує ні в Україні, ні у світі. Серед 254-х Героїв України, агарний сектор представляє 55 чоловік. Це 20 % від загальної кількості! Розповіді про життєвий шлях та наполегливу працю Героїв України журналісти газети «Агропрофі» збирали протягом трьох років. Інтерв’ю з Героями України – представниками агропромислового комплексу, під постійною рубрикою друкувалися у щотижневику ділової інформації. Аби не втратити цей справжній інформаційний скарб, творчий колектив газети вирішив створити окреме ексклюзивне видання і подарувати його своїм Героям».

На зустріч прийшли автори та видавці книг, видання яких підтримав Олексій Опанасович Вадатурський. Серед них: голова Миколаївського відділення Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, поет Д.Д. Кремінь, автор видавничого проекту «Моє улюблене місто Миколаїв» Ю.Й. Любаров, головний редактор газети «Вечірній Миколаїв», поет, лауреат премій ім. Ушакова, Вишеславського, заслужений журналіст України В.Ю. Пучков, письменниця А.В. Виноградова,  голова програми «Людина року. Городянин року», директор видавництва «Можливості Кіммерії» В.А. Карнаух та інші.

За словами В.Ю. Пучкова: «Масштаб діяльності «НІБУЛОНа» та його генерального директора величезний. Мені особисто пощастило побачити те, що робить «НІБУЛОН» не лише у Миколаєві, але і в інших містах, коли я побував у Кам’янець-Подільському районі, Хмельницької області на відкритті одного з елеваторних комплексів компанії. Ці незабутні враження залишились мені на все життя! Переконаний, що і власне особистість Олексія Опанасовича заслуговує того, щоб бути літературою».

За 7 років з 2004 р. по 2010 р. Олексій Опанасович підтримав лише у Миколаєві видання 21 книги. Видавалися книги і на регіональному рівні інших областей – Полтавської, Луганської, Черкаської.

Але діяльність компанії «НІБУЛОН» у книжковій галузі - не лише видання книг, але й допомога бібліотекам. Так у підшефній компанії школі № 57 в м. Миколаєві була створена унікальна комп’ютеризована бібліотека, що по праву вважається однією з кращих в Україні.

Безумовно, сьогодні ця допомога компанії «НІБУЛОН» книговидавництву є неоціненною: видаються книги, розвиваються бібліотеки, збережена пам`ять про історію нашої країни та її Героїв – значить, розвивається культура – а це означає, духовне життя суспільства збагачується.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН