Зведення найбільшого «НІБУЛОНівського» паливозаправного пункту у Хмільнику триває

На паливозаправному комплексі у м. Хмільник, що на Вінниччині, зовсім скоро фінішують усі монтажні та опоряджувальні роботи.

Наразі на території заправної станції у Хмільнику виконано монтаж усього технологічного обладнання, зокрема стояка наливу в автоцистерни, пристрою нижнього зливу й фільтрів на залізничній естакаді та технологічних трубопроводів.

Паливозаправний комплекс обладнано автозаправною колонкою з вбудованим блоком системи ідентифікації і GSM модемом від українського виробника ТОВ «АЗТ Славутич», перевагами якої є здатність розпізнавання транспортних засобів, ведення об’єктивного обліку відпущеного палива та можливість передачі цих даних до центрального офісу та ін.

Також прокладено електромережі та встановлено систему блискавкозахисту.

На сьогодні фахівцям підрядної організації ПП «Будремкомплект» залишилось закінчити монтаж металоконструкцій навісу острівця наливу дизельного пального у автоцистерни. Добігають кінця роботи зі встановлення мереж автоматизації та пожежної сигналізації. В активній фазі облаштування робочих приміщень, зокрема операторської, та благоустрій території.

Паливозаправний пункт у м. Хмільник покликаний забезпечити дизельним пальним у період посівних та збиральних робіт виробничі підрозділи компанії, що розташовані у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях України. Серед основних технічних характеристик об’єкта: одночасний прийом пального – 60 т, загальний об’єм одночасного зберігання пального – 375 куб. м, максимальна річна спроможність прийому пального – 50 вагонів-цистерн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.