Набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам»

Шановні виробники сільськогосподарської продукції! 

Нагадуємо Вам про те, що 10 лютого 2016 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України № 39 від 10.02.2016 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам», зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512. Цей Порядок визначає процедуру державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Кожен виробник, який проводить діяльність, що, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зобов'язаний подати до територіального органу Держпродспоживслужби ЗАЯВУ про державну реєстрацію потужностей. Детальніша за інформація розміщена за посиланням: minagro.gov.ua/ministry?nid=21046 або її можна отримати за телефоном: 0512-58-04-03 (відділ закупок ТОВ СП «НІБУЛОН»).

За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продуктів передбачена адміністративна відповідальність згідно зі ст. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Переконливо просимо звернутися до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем реєстрації свого підприємства для реєстрації виробничих потужностей.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.