Щодо корегування закупівельних цін внаслідок нестабільності курсу національної валюти

Шановні постачальники!

Внаслідок нестабільності курсу національної валюти останнім часом виникає необхідність корегування закупівельних цін частіше, ніж двічі на тиждень, як це було передбачено раніше політикою компанії. Тому звертаємо вашу увагу на те, що:

– у випадку позапланового підвищення цін весь транспорт, зареєстрований, але не вивантажений на момент зміни ціни, – прийматиметься за новою, підвищеною, базовою ціною;

– у випадку необхідності зниження цін ТОВ СП «НІБУЛОН» вводитиме в дію нові, знижені, ціни виключно після закінчення раніше обумовленого періоду, зазначеного  в розділі «Закупівельні ціни» на офіційному сайті компанії.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.