Щодо укладання договорів поставки зернових та олійних культур на 2016 маркетинговий рік на ТОВ «Колосівський елеватор»

Шановні постачальники!

Звертаємо вашу увагу на те, що 07.06.2016 фахівцями відділу закупок ТОВ СП «НІБУЛОН» будуть укладатися договори поставки зернових та олійних культур на 2016 маркетинговий рік за адресою: Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт Кудрявцівка, вул. Леніна, 3 (ТОВ «Колосівський елеватор»).

Прохання заздалегідь підготувати пакет документів для укладення договору (засвідчених підписом керівника та печаткою підприємства) згідно з переліком документів на 2016 маркетинговий рік.

З усіх питань щодо договірної кампанії на 2016 маркетинговий рік прохання звертатися за телефоном: 0512-58-04-03.

Новини компанії

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.